Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Zrobić Własne Spolszczenie!


iPlayCS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , w tym tutku chciałbym wam napisać jak zrobić własne spolszczenia do prywatnych serwerów ^^

podawałem go już wcześniej ale próbowali mi dogadać że to wirus a to normalny program ...

jak jedna część ip będzie miała dwie cyfry do piszemy normalnie tak jak trzeba -.-

np. 135.58.145.58

 

od razu przejdźmy do rzeczy:

 

1. Pierw pobierzcie dwa programy:

 

Proxifier [ta wersja działa na Windows 2000, XP, Vista:

download:

 

http://odsiebie.com/pokaz/5138099---61b5.html

 

Skan:

 

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/3a5c4c630635faf769f54d2394120600b599f3ed/82a80cce8b384d7ceb1eaaaad8962bdebfab022e

 

I oczywiście program do zrobienia spolszczenia:

Download:

http://odsiebie.com/pokaz/5138140---98c0.html

 

 

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/5122bb070ded30be8ac97271badb87a548ae5aa2

 

 

2. Wypakujmy to co jest w pliku "Program" na pulpit i otwórzmy plik:MT2_Connect_Changer , teraz naciśnij file a potem open i otwórz plik spolszczenie. teraz musimy znaleźć IP żeby tam wpisać ale jak to zrobić?

 

otóż zainstalujmy program proxifier i włączmy i teraz włączcie jeszcze chińskiego klienta

 

wpiszcie passy i na proxifierze wyskoczy wam tak:

http://img190.imageshack.us/img190/7185/spol.png

UWAGA SPOLSZCZENIE MOŻE MIEĆ TYLKO PORT : 11002

ok teraz wyskoczyło nam IP wpisujemy je do programu MT2_Connect_Changer

klikamy save , yes i gotowe spolszczenie . teraz tylko zmieniamy nazwę pliku "spolszczenie" i dajemy go do folderu z metkiem niespatchowanym wink.gif

 

Poradnik napisałem sam*. ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA!

 

Pozdrawiam

1336210110-U81772.png

Opublikowano

Component comdlg32.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid ,, czemu taki blad

asdasdasdasdasd.jpg
Opublikowano
Component comdlg32.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid ,, czemu taki blad

Identycznie to samo >.> win xp sp2

Opublikowano

@up

a masz kurwa jakies podstawy!? Sprawdzales czy wysyla pakiety!? Nie? To pysk... nie oskarzaj jak nie masz dowodow zaraz przelece program COMBOFIXEM

Opublikowano
bylo juz walkowane z 3 razy podobno te spolszczenia tym zrobione wysylaja passy do kamera bodajze

 

Ja pierdole -.-

mówię że nie wysyłają passów pytałem się wielu osób na innych forach ...

1336210110-U81772.png

Opublikowano

Mi to samo pisze....

fwlogo.png

 

Zapraszam na Fantasticworld.com.pl. Grajcie , walczcie , bawcie się

 

 

Od dziś zbieram +

Opublikowano

tu był jakiś głupi link/// Mount

Nabór moderatorów. Forum tematyki gier mmorpg,fpp typu cs i anime ! anime w tworzeniu.

Forum się rozwija i już trafiło do google. Jeden warnuke. Zarejestruj się!

Opublikowano

eh jesli chodzi o to czy to wysyla passy to odpowiedz brzmi NIE

ale to robi zle spolszczenia!

Opublikowano

Weź ktoś zrób porządny działający sposób jak zrobić spolszczenia myśle tu o Dragon33

fwlogo.png

 

Zapraszam na Fantasticworld.com.pl. Grajcie , walczcie , bawcie się

 

 

Od dziś zbieram +

Opublikowano
Weź ktoś zrób porządny działający sposób jak zrobić spolszczenia myśle tu o Dragon33

winhexem masz w dziale Programowanie Cheatow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...