Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W ile można przejść Diablo 3?


kichell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli grałeś w Diablo 2 i przeszedłeś przypuśćmy w 3 dni . To tą wersje myślę na lajcie w 4-5.

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

o.O

Ja to myślałem, że to jest gra na rok czy dwa a tu się okazuje że można przejść w kilka dni?

To o co taki hałas?

Opublikowano

co do tego rekordu to musiał być jakiś kox !;O

W tydzień jak umiesz grać

1337113491-U379973.png

Opublikowano

Chińczyk Wam przejdzie w godzine i przy okazji 100k golda uzbiera. :)

 

@

A tak na serio to myślę że nowy gracz przejdzie w około tydzień.

simply.4557.gif

Opublikowano

Co to za przyjemność przelecieć przez normal jak burza i nie identyfikować się z fabułą, nie eksplorować map...

Dla mnie wcale;)

Mogą sobie tak grać-ja mam czas^^

Nie kupiłem gry żeby zapierdzielać jak mały motorek tylko żeby grać z przyjemnością:D

Pozdrawiam tych co myślą podobnie:)

Siema Eniu;)


Opublikowano

@up Racja. Ale tak czy inaczej ten koreaniec jest godny podziwu.

 

@kichell A Diablo II to niby jak? Tu nie chodzi o przejście gry: robisz PvP, robisz turnieje, handlujesz...

Diablo to jest taka gra jak np. Lineage 2. Jak wbijesz max lvl to gra się nie kończy.

Opublikowano

Ja gram 10h dziennie, tylko nie mam gdzie kupić Diablo 3, w całym moim mieście nie ma ;<

Ogolnie w sklepach nie ma..

Jedyne wyjście allegro, polecam =).

 

Co Diablo II przechodziłem w 2 tyg xD

Opublikowano

Naprawdę szybko w 4-5 godzin ;d

Ale jeżeli się gra tak po 1-2 godziny dziennie i wszędzie się zagląda każdy kąt i zaułek to gra jest dłuższa ;D i woglę można zagrać każdą postacią ... ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...