Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najgorszy serwer na świecie...


lukasb97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanowny Slawolologu...

Wkur***** mnie Wołałem cię godzinę ....Ty oczywiscie udawałeś AFK

Napisałem kur*wa---You are banned by slawololog

 

To jeszcze nie koniec... Gdy pierwszym razem spotkaliśmy się na serwerze hamachi Ty nawet nie umiałeś użyć komendy //set a co dopiero /setwarp

Żal mi cię

Jesteś chamski...A teraz pomyśl kim byłbyś beze mnie

Z poważaniem Balu

Drodzy użytkownicy ...IP nie podam gdyż jest to bardzo zjeba*ny serwer ale wiedzcie...GDY SPOTKACIE SIĘ ZE SLAWOLOLOLOGIEM POWIEDZCIE MU ŻE BALU MÓWI ŻE JEST ZJEBA*NY

Opublikowano

Szanowny Slawolologu...

Wkur***** mnie Wołałem cię godzinę ....Ty oczywiscie udawałeś AFK

Napisałem kur*wa---You are banned by slawololog

 

To jeszcze nie koniec... Gdy pierwszym razem spotkaliśmy się na serwerze hamachi Ty nawet nie umiałeś użyć komendy //set a co dopiero /setwarp

Żal mi cię

Jesteś chamski...A teraz pomyśl kim byłbyś beze mnie

Z poważaniem Balu

Drodzy użytkownicy ...IP nie podam gdyż jest to bardzo zjeba*ny serwer ale wiedzcie...GDY SPOTKACIE SIĘ ZE SLAWOLOLOLOGIEM POWIEDZCIE MU ŻE BALU MÓWI ŻE JEST ZJEBA*NY

Szanowny Slawolologu...

Wkur***** mnie Wołałem cię godzinę ....Ty oczywiscie udawałeś AFK

Napisałem kur*wa---You are banned by slawololog

 

To jeszcze nie koniec... Gdy pierwszym razem spotkaliśmy się na serwerze hamachi Ty nawet nie umiałeś użyć komendy //set a co dopiero /setwarp

Żal mi cię

Jesteś chamski...A teraz pomyśl kim byłbyś beze mnie

Z poważaniem Balu

Drodzy użytkownicy ...IP nie podam gdyż jest to bardzo zjeba*ny serwer ale wiedzcie...GDY SPOTKACIE SIĘ ZE SLAWOLOLOLOGIEM POWIEDZCIE MU ŻE BALU MÓWI ŻE JEST ZJEBA*NY

Kolego ! Cały czas przeklinałeś na serwerze. Nie stosowałeś się do regulaminu. Nawet na forum potrafisz wyzywać. Oszukiwałeś na parkorze. Cały czas były z tobą problemy. Miałeś upomnienia a ty żadnych wniosków z tego nie wyciągnołeś. Cały czas nudziłeś o moda. Ile to można tak wytrzymać ....
Opublikowano

Napisz to w temacie z serwerem zamiast zasmiecać dział.

 

 

Cls

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...