Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Dlaczego przy stracie lol się wyłącza ?


Niepokorny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem bo gdy chcę odpalić lola to wszystko działa do momentu gdy naciskam graj wtedy już nic się nie dzieje w procesach jest że niby sie odpalił ale nie ciągnie tyle ile powinien

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wsześniej tak miałeś czy teraz Ci się tak nagle zrobiło ? Może masz słabego kompa , sprawdź na wymagania .

Opublikowano

Ale graj w patcherze, czy masz black screena po oknie wyboru postaci?

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Wejdź w manager zadań > procesy > wyłącz rads_user_kernel > włącz lola od nowa.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

rads_user_kernel <- ten proces pojawia się przy każdym włączeniu lola, niezależnie czy go wcześniej wywalisz o_O

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

rads_user_kernel <- ten proces pojawia się przy każdym włączeniu lola, niezależnie czy go wcześniej wywalisz o_O

Jeśli sa dwa to lol się nie załączy.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Witaaam :)

 

Podobnie jak wielu z was miałem problem po wyjściu patcha dziś na PBE który polegał na tym, że po kliknieciu PLAY/GRAJ nic się nie działo i o to znalazłem temat na zagranicznym forum użytkownika BlackOlmp a robi się to tak:

 

- Go to this folder in your PBE directory: LOLPBE\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0 .142\

- Delete releasemanifest and S_OK

- Go into the deploy folder in that same directory

- In there, delete the lib, logs, META-INF, and mod folders

- Also delete LolClient.exe, LolClient.swf, and locale.properties

- Repatch (just start the Client again and wait for the patching)

 

tak mniej więcej przetłumaczę jeśli ktoś ma problem z angielskim :)

 

1. Wchodzimy do folderu z klientem PBE

2. W folderze PBE wchodzimy do RADS>PROJECTS>LOL_AIR_CLIENT>REALEASES>0.0.0.142

3. Usuwamy pliki realasemanifest oraz S_OK

4. Wchodzimy do folderu Deploy i usuwamy FOLDERY lib, logs, META-INF i mod

5. Następnie usuwamy 3 pliki:

-.LolClient.exe

-.locale.properties

-.LolClient.swf u mnie był to LolClient.swo xD

6. włączamy grę i czekamy aż sie spatchuje (patch 28mb)

 

Działa na normalnym LoL'u ale jeśli ktoś ma starą wersje która się tylko aktualizuje od x czasu

piliki mogą być w innych lokalizacjach

 

http://eune.leagueof...ad.php?t=468932

 

Może i na PBE ale problem ten sam.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu,

nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

Stanisław Lem

sygna_hnhpqsw.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...