Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena 76 woj body z bonusami i itemkami


Wilczurzyca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1309911203-U105386.png
 Metin2 PL 

 

1309911231-U105386.png
 6. Grymuar 

 

1309911265-U105386.png
 76lvl woj body +
75 woj mental +
67 dagger +
42 drop +
35 drop +
47 szaman 

 

1309911286-U105386.png

xD ' alt='emotki_MPC_2015_xD.png' alt='xD'> '>

 

 

1309911317-U105386.png
 ZŁ (PLN) 

 

1309911346-U105386.png
 76 bodziak ma słabe skille (aura m5, wir m8, berek m7, 3stronne G1)
75 mental ma silne na g3, duchowe g1, walnięcie m8 i tapnięcie g1
reszta to tam słabo, dwie przednie postaci mają biologa skończonego.
EQ:
Stal+7 5b kd+4 (bony słabiutkie, do mixu!!)
Branza z nieb łez+9 5b w tym 1,5k hp, 10 abs do pż i 5 przeszywka
Naszyjnik z nieb łez+5 10% dwuręka, 15 miecze też 5b
Ebo+9 10 miecze, 10 strzały (nie 5b)
Parta+9 z kd woja+4 reszta spalone
Żelak+9 8 trucie, 10 dt (5b)
Butki ekstazyjne+7 5b w tym 1,5k hp
Sokół+9 5b w tym 20 dt, 10 diabły itp
Nimfa+9 z kd+3 do pvp
Parta+8 z popalonymi kd
3kkk yang
Inne duperelki na sprzedaż znajdujące się na kontach. 

 

 

 

1284282093-U138092.png

 

1309911376-U105386.png

 

 

Chciałabym prosić o wycenę całościową, ile za to wszystko razem bym mogła wziąć, jeśli oczywiście można :)

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Sylver to ty jeszcze żyjesz? ;o

 

@top

Widziałem dzisiaj mniej/więcej podobne za 500.

Wystaw za tyle, później jak nie zejdzie zniżaj troszeczkę :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Szczerze? Za konto spokojnie dostaniesz 350zł., jeżeli kupca będzie "napalony" na konto/postać to na pewno da kilkadziesiąt złotych więcej:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...