Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] WR się nie włącza


q120m0c0d3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam sony vaio z Win7 ulyimate 32bit.Na tym kompie grałem już w wr ale na Win8 i Viście.Jak go włącze to ojawia się jakiś komunikat(bo widze drugie okno)jest czarny ekran i ciągle się coś ładuje(jak by nie odpowiadał, ale odpowiada).Jak z niego wyjdę to komunikat idzie w pizdę(znika)

ZA POMOC LIKE!

daftpunkh.jpg

 

sygnaturka by "mucka12"

Opublikowano

Nie to jest tylko bład że się zmieniłą rozdzielczość.Czy to moze byc przez to ze mam inny system niz napoczątku?Miałem viste a teraz 7 ultimeta(32bit).

daftpunkh.jpg

 

sygnaturka by "mucka12"

Opublikowano

To jest dziwne bo nie da się zminializować a jak klikne na ten ekran to nie da rady ruszac myszką(stoi w lewym górnym rou i jak nią porusze to tak wibruje.

daftpunkh.jpg

 

sygnaturka by "mucka12"

Opublikowano

Też Tak Miałem Na WIn 7.

Ten Poradnik Nie Był Mi Wcale Przydatny Gdyż Nie Mogłem Zminimalizować.

Musisz Zaktualizować Sterowniki Karty Graficznej. Mi Pomogło.

Mam Nadzieję Że Pomogłem.

PROŚBA DO GLOBAL MODA:

 


http://www.mpcforum.pl/topic/747501-prosze-o-usuniecie-konta/

Opublikowano

Karta geforce 8400m gt a procesor intel centrino

 

# Screen? Bo na razie wszyscy zgadują jaka może być przyczyna. Z nim będzie łatwiej Ci pomóc ^ | Grasu

daftpunkh.jpg

 

sygnaturka by "mucka12"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...