Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Młogł by mi ktoś z conversować


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj masz konwerter :

http://www.mpcforum.pl/topic/255285-tutorial-konwertowanie-item-proto-clientowego-do-serwera/

 

Ale twojego item_proto nie da się skonweretować bo nie ma żądnych wartości coś rozwalone ono jest wszędzie te dziwne znaczki

Opublikowano

Dobra rozpakowałem i działa skonwertuje Ci to tylko 6k wpisów zanim się rozpakuje to trochę zajmie

 

Po co Ci konwertować wszystko jak większość rzeczy jest wa bazie

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/504780-dl-metin2-file-archiver-v2/

 

Jeszcze 2k wpisów.....

 

 

Masz wpisy:

http://speedy.sh/wVqmf/item-proto.rar
https://www.virustotal.com/file/84f5dcb6c3f5a1c774d0c2b8b4238fece277a6c022a7c18ba8df4a5ace3afdcb/analysis/1337186680/

Opublikowano

Nie słuchaj się tego glinki on wie prawie tyle co nic.

 

Są programy na mpc,które ci all zrobią odrazu nawet w kamer dodał to do swojego archivera...

 

Na mpc jest item proto konwenter

a tu masz mob_proto

 

http://www.mpcforum....-by-kaszankapl/

 

 

Nie słuchaj się gilniki on nabija tylko posty

Opublikowano

 

jak wgrać to?

 

Wgrywasz przez Console.

 

jak wgrywam to pisze mi:

'locale_name' in 'field list

 

Zmień może nazwę na local_name nie pamiętam jaka jest w item_proto już

 

 

Nie pisz post pod postem!

 

 

Nie słuchaj się tego glinki on wie prawie tyle co nic.

 

Są programy na mpc,które ci all zrobią odrazu nawet w kamer dodał to do swojego archivera...

 

Na mpc jest item proto konwenter

a tu masz mob_proto

 

http://www.mpcforum....-by-kaszankapl/

 

 

Nie słuchaj się gilniki on nabija tylko posty

A myślisz że przez co konwertowałem ? Przez Painta.

Oj Soćko Skoćko , jak zawsze napiszesz jakiś durny post by promować to Swoje bagno jakim jest twoja stronka <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...