Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survivalowy ZiomCraft 1.2.5 No hamachi No premium 100% Survival z gildiami


Harcownikov55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: Survival

Adres IP: s26.mineserv.eu:7118

Status: status.png?ip=s26.mineserv.eu&port=7118

informacje.png

Sloty: 40

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: no.png

 

team.png

HeadAdmin: Ziomek0031

HeadAdmin : kakacper

Budowniczy: adri29

 

pluginy.png

Wszystkie Potrzebne!!!!

 

inne.png

WBIJAJ SUPER SERWERChcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Opublikowano

NIE POLECAM I TO BARDZO SERVER PODRABIANY BUG NA KOPIOWANIE ANTYXRAY(dla tych co nie lubią tego) ban za to ze powedziałem lol a moj kolega powedzial podrabiany servere ban ten server wcale nie jest podrabiany znam server co jest taki sam vip taki sam spawn i pozdro dla kkakacpra bo to on z gapił z inego servera sorki za ort puzniej poprawie

Opublikowano

Japier... H@ ma 10 lat -.- Wyzywa nowych graczy, jak mówie wgraj xatuch bo mozna itemy klonowac to dał mi bana z dopiskiem "nara dziecko"

Kolejny dzieciak któremu rodzice dają za dużo pieniędzy ...

Opublikowano

Japier... H@ ma 10 lat -.- Wyzywa nowych graczy, jak mówie wgraj xatuch bo mozna itemy klonowac to dał mi bana z dopiskiem "nara dziecko"

Kolejny dzieciak któremu rodzice dają za dużo pieniędzy ...

mi dał znowu bana za to ze powedzialem ze ukradles mapke i wszystko z innego servera i dostalem bana napisal mi ,,wal sie gnoju,,, i on ma 7 lat
Opublikowano

Slimek haha masz dowod ze napisaelm ,,wal sie gnoju,, TY JESTES DZIECKIEM A MAPA NIE SKOPIOWANA MOJ SERWER BYL 1 I STOI JUZ 2 MIECHY

haha zaraz sie dowiemy kto kłamie synek :)

 

Slimek haha masz dowod ze napisaelm ,,wal sie gnoju,, TY JESTES DZIECKIEM A MAPA NIE SKOPIOWANA MOJ SERWER BYL 1 I STOI JUZ 2 MIECHY

haha ty nawed nie wiedziales komu bana dales i napisales i ci to udowodnie ze ukradles mapke
Opublikowano

Moim zdaniem serwer godny uwagi , jednak serwer jak serwer .

W survivalu wszystko zalerzy od atmosery a nie od mapy ,

na survivalu nie patrzy sie jaki jest spawn tylko samemu buduje

sie budynki i prubuje przetrwać

 

Jednak do kakacper mam podzielone zdanie poniewarz

zabral gildie graczowi Athil i teraz headadmin jest adminem gildii a wczesniejszy

admin gildii tylko moderatorem...

 

Cała robota mego brata na marne przez admina

 

i jeszcze to ze polowa serwera mowi ze kakacper ma 6/7lat

troche dziwne przecież jak by mial 6/7lat to by chyba nie umiał

obsłygiwać admina serwera , a radzi se świetnie

nieprawdasz?

Opublikowano

Moim zdaniem serwer godny uwagi , jednak serwer jak serwer .

W survivalu wszystko zalerzy od atmosery a nie od mapy ,

na survivalu nie patrzy sie jaki jest spawn tylko samemu buduje

sie budynki i prubuje przetrwać

 

Jednak do kakacper mam podzielone zdanie poniewarz

zabral gildie graczowi Athil i teraz headadmin jest adminem gildii a wczesniejszy

admin gildii tylko moderatorem...

 

Cała robota mego brata na marne przez admina

 

i jeszcze to ze polowa serwera mowi ze kakacper ma 6/7lat

troche dziwne przecież jak by mial 6/7lat to by chyba nie umiał

obsłygiwać admina serwera , a radzi se świetnie

nieprawdasz?

google dla 7 latka nie boli albo kartka na biurku z komendami server jest skopiowany do 100% taki sam spawn takie same opcje vipa to samo ze sie dosteje te itemkki co na tamtym servie po prostu kacper nie dostal admina bo wyzywał graczy pyskowal i nikt tam go niechcial na admina a teraz robi nazłosc robieniem takiego identycznego calego servera puzniej poprawie ort
Opublikowano

Slimek jak ci sie cos niepodoba to wypad. Niedlugo rusza TS serwera a gildie Ahnik zabralem tylko na chwile bo chcialem kolego do niej dodac jak wejdzie na serwer TO MU ODDAM

Opublikowano

Slimek jak ci sie cos niepodoba to wypad. Niedlugo rusza TS serwera a gildie Ahnik zabralem tylko na chwile bo chcialem kolego do niej dodac jak wejdzie na serwer TO MU ODDAM

po 1 ban za co mam ?? po 2 napisalem tylko podobna mapa a ty ban... to sie k.... zastanow za co ty banujesz i wyzywasz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...