Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mieszanka wybuchowa Grupa-MC [4fun | survival | FB | RPG!


MaRniNN33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: grupa-mc.hopto.org

de2zjo.gifTyp Serwera: Wszystkiego po trochę!

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzęta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiała Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

INFORMACJE

Serwer jest mieszanką serwerów: RPG | Survival | FB

Posiadamy 5 map:

-Frakcyjną

-Głowną

-Surowcową

-Pieklo

-The END

Portale do map znajduję się na spawnie

Są frakcje!

Miła administracja.

Serwer nie stoi na hostingu jest to serwer który stoi na przeznaczonej na ten cel maszynie Właściciela Krisa!

Serwer jest oryginalny zainteresuje każdego gracza tnz.

-Jeśli ktoś lubi wojny frakcji to teleportuje się na mapę frakcyjną.

-Jeśli ktoś lubi serwery FB to ma do dyspozycji działki i mapę surowcową !

-Jeśli ktoś chcę pobawić się w The End teleportuje się tam!

 

Serdecznie Zapraszamy na serwer!

 

 

 

Mniej przyjemna część prezentacji

 

 

REGULAMIN

 

1.Zachowujemy się kulturalnie!

2.Nie obrażaj nikogo!

3.Nie czituj!

4.Nie używaj błędów

5.Na mapie głównej nie buduj czegoś co zaprzecza prawą fizyki tnz.Nie buduj np.czegoś w powietrzu!

6.Działki nie podpisane i niezaktualizowane usuwamy, czyli musisz podpisywać działki wzór :

 

Nick

Data ostatniego wejścia:

 

Jeśli zakładasz że nie będziesz grał przez określony czas max 3tygodnie to napisz tak wzór:

 

Nick

Data ostatniego wejścia

Data którego będziesz na serwerze

 

 

7.Admin nie ma zawsze racji jeśli uważasz że się myli zgłoś to Właścicielowi Krisowi lub Kickowi.

 

 

Informacje na temat vipa!

 

Wejdź na serwer a następnie wpisz komendę :

 

/warp vip

 

 

zostaniesz przeniesiony do pomieszczenia gdzie są informacje o vipie!

 

W razie problemów piszcie na gg :

 

[Właściciel]Kris - 41153135

[Właściciel]Kicek - 40480390

[HeadAdmin]Revq - 653745

 

Lub wbij na naszego tsa!

 

ip:grupa-mc.hopto.org

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...