Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie/Problem] Szybkość poruszania się Mounta / Jak ustawić?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was moi drodzy, mam pewno pytanie.

Mianowicie tyczy się ono prędkości poruszanego się zwierzęcia.

Dodałem sobie nowego mounta, który fakt faktem działa itd. Lecz jest jeden mankament.

Przy szybszym poruszaniu się i jeździe jak na normalnym koniu czy tam Wierzchowcu, cofa postać razem ze zwierzem do pewnego momentu.

 

I chciałbym dowiedzieć się, jaki plik odpowiada za zaistniałą sytuację.

 

- Czy motlist.txt ,

- Baza danych - odpada. Próbowałem zwolnić mounta poprzez pieczątkę czyli w value dałem prędkość poruszania się na -20 i więcej.

 

Proszę o pomoc, będzie nagroda.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

dodaj mu bonus na prędkość poruszania -kilka % za pomocą funkcji :

pc.mount_bonus

Przykładowe użycie .

when idpieczeci.use begin

pc.mount (idmounta, czas)

pc.mount_bonus(apply.DEF_GRADE_BONUS,75,600)

Tutaj jest na 75 obrony , na szybkość poruszania zobacz sb chociażby w definicjach funkcji .(Zapomniałem jak się nazywa ten plik )

Powinno pomóc .

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

Jak masz na pieczęcie wierzchowce to dodawaj bony do pieczęci tak jak byś dodawał do butów wiatru. Szybko i nie trzeba się jebać z questami.

 

- Baza danych - odpada. Próbowałem zwolnić mounta poprzez pieczątkę czyli w value dałem

prędkość

poruszania się na -20 i więcej.

 

Nie zrozumiałem do końca o co ci tu chodzi ?

csyt2-signa.png

Opublikowano

Moim zdaniem to wina modelu .gr2

Musiałbyś pozmieniać w kościach moba czy coś.

-- Ale to jest moje myślenie, niekoniecznie dobre...

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

Witajcie.

Edytowałem w plikach .msa takich jak run / walk itd.

 

Ale doszedłem do tego, że jeśli w queście zrobiłem już mounta, to potem usunąłem go z bazy danych.

I biega. Co prawda nadal cofa, ale cofa w 50 % mniej niż wcześniej.

 

W plikach run / walk itd. niestety nic nie pomagało. Motlist tymbardziej.

NiePozorny , Spróbuję za moment. Może masz rację bo skoro funkcja go spowolni, to prędkość poruszania się postaci się nie zmieni.

 

Like dla all leci :)

Pozdrawiam

 

P.S Jeśli mam game 2089 to nie muszę dopisywać już pc.mount_bonus w questlib.lua ?

Opublikowano

Nie już nie musisz .

A postać się zwolni dodając ten bonus ale te mounty same w sobie są szybkie .

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...