Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie kupić najtaniej Diablo 3 Box?


Great White

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na allegro lub ebay, albo google shopping. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ciężko dostać boxa...

Wczoraj odwiedziłem kilka sklepów i nie było 10min po otwarciu.

W mediaexpert w ciągu godziny dzwoniło 60 osób o rezerwację a mieli 3 sztuki u mnie w mieście:d

Polecam klucz na keye.pl a boxa sobie na allegro za parę groszy kupić potem:)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Ciężko dostać boxa...

Wczoraj odwiedziłem kilka sklepów i nie było 10min po otwarciu.

W mediaexpert w ciągu godziny dzwoniło 60 osób o rezerwację a mieli 3 sztuki u mnie w mieście:d

Polecam klucz na keye.pl a boxa sobie na allegro za parę groszy kupić potem:)

 

Na keye.pl jest w uj drogo ~230zł. Ja osobiście ściągnę gierkę z pajratbeja, a jeśli będzie cacy to kupię orginał i pobawię się przez internet ^^

Opublikowano

Na keye.pl jest w uj drogo ~230zł. Ja osobiście ściągnę gierkę z pajratbeja, a jeśli będzie cacy to kupię orginał i pobawię się przez internet ^^

Niestety powiem Ci że sam oczekuje na pajrata :D Ale Kruk pewnie wyjdzie za miesiąć :D

(Pisze tak żeby się nie doczepili)

Opublikowano

Media Markt może?

 

Ja osobiście najpierw sprawdzam na piracie ^^

Za duża sygna.. a ja się tak namęczyłem :/ xD

Opublikowano

Media Markt może?

 

Ja osobiście najpierw sprawdzam na piracie ^^

 

W mediamarcie, tanio ? Nigdy w życiu, nie wygaduj takich bzdur. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ołl jak widze , że piszecie , że wszystko wychodzi ze sklepów to ja musze zobaczyć czy nie daleko mnie w empiku jeszcze coś jest.

 

Ale chyba gdzieś za 1 tydzień lub 2 tygodnie będzie nowa dostawa;D

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Oj jak sciagniesz pirata i bedzie to jako zacheta do gry to cie zniecheci na satrcie wiec radze tym sie nie kierowac, gry nie crack a emulaotr wyjdzie a jak emulator to wszystkie skrypty beda musialy zostac napisane przez hackerow co sie wiaze w milionami bugow, niedzialajacych prawidlowo misjach potworach nie mowiac o eventach czy pvp, wiec jak juz to racze zagrac w wersje Trial i tam zobaczyc czy warto :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...