Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Czy WA2000 i WA2000 Tactical nadają się do QS ?


-Askry-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć czy według Was da rade tą snajperką robić QS ;]

I jeżeli by też mógł mi napisać czym się różni Wa2000 od Wa2000 Tactical :)

Opublikowano

Z własnego doświadczenia to nie.

 

Najlepiej do QS to L96A1 AW i jeszcze L115A1

 

@edit

jeszcze muszkiet

Opublikowano

Do qs to nie polecam, z tego to już łatwiej na 6 metrów z ns trafić...i wgl..ta snajpa jest strasznie zwalona, więc lepiej nie wydawaj na to nawet kasy.

Czym się różnią? W zasadzie to kilkoma % w statach, ale nawet nie widać różnicy.

Opublikowano

Ta rade! wystarczy qs nóż qs nóz i jest normalnie...

 

Przecież tak da się każdą bronią robić.

 

 

Jednak ta snajperka nie nadaje się do tego, do qs polecam TPG-1 PRO lub Arctic Wolf (dla bardziej doświadczonych).

Opublikowano

Ja bym brał Arctic Wolf xD Ale nasuwa się myśl czy opłaca się coś takiego kupować do tak prymitywnej gry jaką jest "Combat arms" Lepiej kup sobie BF3

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Wszystkim sie da robić QS'y ale ta snajperka szczerze mówiąc nie jest do tego stworzona

 

L115A3 Junk SR only ideal weapon

 

Jeżeli chcesz coś bardziej "uniwersalnego" bierz AW

 

Damage Portability 45 Rate of Fire 16 Accuracy 99 Recoil 64

 

To są statystyki tacticala zwykła WA2000 ma Celność 98 i moim zdaniem ta wersja z tłumikiem jest przyjemniejsza w praktyce.

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Seria WA-2000, jest bardziej przeznaczona na campę ze względu na jej celność, wiesz QS można robić wszystkimi broniami ale sam nie polecam. Najlepszą bronią jest L96A1 AW lub także bronie Rare jak L96A1 Super/Black Magnum.

Opublikowano

L96A1 jest chyba jedną z bardziej popularnych snajp, więc ją również polecam.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość SynekMTG
Opublikowano

Myślę tak jak pisali niektórzy powyżej. WA2000 jest do campienia. Do QS polecam AW L96A1. Sam jestem jej szczęśliwym posiadaczem.

Specjalista
Opublikowano

po 1 to nie opłaca się nie robić QS bo jej się celownik nie wyłącza,

po 2 robiąc QS szybkostrzelność ci spadnie, bo ona sama w sobie ma większy firerate, więc ks tylko przeszkadza

do QS snajperk którym się nie wyłącza celownik się raczej nie nadają

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

 

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...