Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Pochwal się osiągnięciami !


eloss99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo ! Stworzyłem ten temat aby gracze Wot-a mogli pochwalić się swoimi osiągnięcia w grze (chodzi mi o kase i expa zgarniętą za bitwe ). Najlepiej aby podać to w takiej oto formie :

 

Bitwa : tu wpisujemy nazwę mapy

Czołg : nazwa czołgu

Poziom czołgu :

Zarobione kredyty :

Zdobyte doświadczenie :

Na potwierdzenie tego możecie dodać screen z gry.

Opublikowano

Oczywiście świetny temat do dyskusji, ale uwzględnij w nim, że masz sporą konkurencję :D

Między innymi stronka, na którą to wrzucamy swoje replaye z bitew, a najlepszymi się dzielimy:

http://www.wot-replays.org/

 

Mapa: South Coast (Południowe Wybrzeże)

Czołg: SU-26

Tier: III

Link: klik!

Zdobyłem w tej bitwie Medal Fadina :D

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Bitwa

: Nie pamiętam :/

 

Czołg

: Lowe

 

Poziom czołgu

: VIII

 

Zarobione kredyty

: 39 495

 

Zdobyte doświadczenie

: 727

 

Link :

worldoftanks20120505153.jpg

 

BEZ PREMKI !

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Bitwa

: Nie pamiętam :/

 

Czołg

: Lowe

 

Poziom czołgu

: VIII

 

Zarobione kredyty

: 39 495

 

Zdobyte doświadczenie

: 727

 

Link :

worldoftanks20120505153.jpg

 

 

BEZ PREMKI !

 

Na przegranej bitwie KV-5 potrafi 4x więcej zarobić, nie popisałeś się

76561198001815076.png
Opublikowano

Na przegranej bitwie KV-5 potrafi 4x więcej zarobić, nie popisałeś się

 

Ciekawe, mój dotychczasowy rekord kasy to było 138k grając T34 mając premium, przy czym bitwa była wygrana, a ja rozwaliłem 7 wrogów. Już to widzę jak KV-5 zdobywa 160k na przegranej... (bez premium, bo taki screen wysłął Craftingers)

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Bitwa

: Nie pamiętam :/

 

Czołg

: Lowe

 

Poziom czołgu

: VIII

 

Zarobione kredyty

: 39 495

 

Zdobyte doświadczenie

: 727

 

Link :

worldoftanks20120505153.jpg

 

 

BEZ PREMKI !

 

O lol to ja wiecej kw zarabialem bez premki :D

Nie popisales sie.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

@Up

Kolejne dziecko komentujące bez sensu...

Chodziło o ilość otrzymanych strzałów.

Możecie przestać pisać bzdury, grałem i mi słabo poszło, a tak po za tym wygraliśmy...

@Xanter

Nie wiem skąd się urwałeś, ale cały czas mnie wkurzasz i piszesz bzdury nie zawierające sensu.

A tak po za tym możesz nie kłamać co...

sygnatura111.jpg
Opublikowano

Ty to się nie chwal tylko wbijaj tego amerykańca na cw :D

 

 

Dobra wejde ;d

 

 

@Up

Kolejne dziecko komentujące bez sensu...

Chodziło o ilość otrzymanych strzałów.

Możecie przestać pisać bzdury, grałem i mi słabo poszło, a tak po za tym wygraliśmy...

@Xanter

Nie wiem skąd się urwałeś, ale cały czas mnie wkurzasz i piszesz bzdury nie zawierające sensu.

A tak po za tym możesz nie kłamać co...

 

Jak uważasz, że jest dzieckiem to Cię zaprosimy na TS'a :) A tak tak wgl. to nie masz się czym chwalić bo na T34 na przegranej wyciągnąłem 95 kawałków bez premki.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

@Up

Kolejne dziecko komentujące bez sensu...

Chodziło o ilość otrzymanych strzałów.

Możecie przestać pisać bzdury, grałem i mi słabo poszło, a tak po za tym wygraliśmy...

@Xanter

Nie wiem skąd się urwałeś, ale cały czas mnie wkurzasz i piszesz bzdury nie zawierające sensu.

A tak po za tym możesz nie kłamać co...

 

Dla ciebie to mogą być bzdury, bo masz tylko 1k bitew a twój najwyższy tier poza typkiem i lwem to PzIV. Nie chce cię obrażać ale moim zdaniem jesteś złotym dzieckiem.

 

http://imageupload.org/getfile.php?id=224890&a=1c629e19b1caf269f7b305ff7b665456&t=4fb26fa8&o=26A198E529704EDF36FE68249D76DCD624BA9DB12B69429529FF0762DD3DC0AA5BA199F92970&n=shot_083.jpg&i=1

76561198001815076.png
Opublikowano

Bitwa

: Erlenberg

Czołg

: Jagd Pantera

Poziom czołgu

: VII

Zarobione kredyty

: 58 297

Zdobyte doświadczenie

:2 067

Scr nie z bitwy bo zapomniałem zrobić zrobiłem już jak stałem w garażu... 6 Odznaczeń z jednej bitwy :P

shot011v.jpg

 

Opublikowano

na T34 na przegranej wyciągnąłem 95 kawałków bez premki.

 

A masz filmik? Tak pytam z ciekawości, bo chciałbym zobaczyć ile dmg zadałeś ciut mi się nie chce wierzyć, że to była przegrana bitwa. (T34 broniący bazy może wszystko ^^)

 

 

Tak btw widzę, że temat zbacza na inny tor, a mianowicie krytykę innych. Jesteście lepsi -> udokumentujcie to po swoją krytyką (taka sugestia z mojej strony ;))

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Widzę że trzeba atmosferę rozluźnić. Przebijcie to! :D

 

Bitwa: Murowanka

Czołg: Mighty MS-1

Tier: I

Kredyty: 7 578

Exp: 1 182

Screen:

shot006mx.jpg

 

 

Jeszcze świąteczna rozróba! xD

 

Bitwa: Urwisko

Czołg: T29 (nawet nie odpicowany na max)

Tier: VII

Kredyty: 308 292

Exp: 12 994!

Screen:

shot019t.jpg

 

Opublikowano

@UP

 

chcę zauważyć, że to premka:D

 

a teraz ja ;p teraz coś z 5 tieru:D

 

 

Bitwa : Lakeville

Czołg : Pz Kpfw III/IV

Poziom czołgu: V

Zarobione kredyty : 23 271

Zdobyte doświadczenie : 921

 

i bonus

 

Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska As pancerny, Medal Cariusa III klasy

 

bez premki;P

 

 

shot003etl.jpg

 

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Czy tylko ja pamiętam jeszcze ten temat ?

http://www.mpcforum.pl/topic/437353-innepochwal-sie-czyli-wasze-wyniki/page__st__30__p__3696266__hl__wyniki__fromsearch__1#entry3696266

Jestem, aż taki stary !? :(

I teraz decyzja, zostawić ten temat, czy wygrzebujemy tamten ? Ja wole ten stary, w końcu jestem taki sentymentalny ;D

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

Bitwa : El halluf

 

Czołg : T-34

 

Poziom czołgu: V

 

Zarobione kredyty : 43744

 

Zdobyte doświadczenie : 2079 [bez 2x exp]

 

Ktoś przebije?

Screen:

http://www.mpcforum.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=24246

Opublikowano

Oban, ja pamiętam, ale po co go odkopać? :D

Ufff.. Są tak starzy jak ja :P

Ok, jeśli chcecie to zostawiam ten :P

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

A masz filmik? Tak pytam z ciekawości, bo chciałbym zobaczyć ile dmg zadałeś ciut mi się nie chce wierzyć, że to była przegrana bitwa. (T34 broniący bazy może wszystko ^^)

 

 

Tak btw widzę, że temat zbacza na inny tor, a mianowicie krytykę innych. Jesteście lepsi -> udokumentujcie to po swoją krytyką (taka sugestia z mojej strony ;))

 

Proszę bardzo

nie 95k, tylko 91k. Nie miałem filmiku.

 

 

shot104e.jpg

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...