Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam] TuTa lub poradnika jak zrobić layout.


maci93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , poszukuje jakiegoś poradnika jak zrobić layout , nie wiem jak to się robi , nic. Proszę o jakiś poradnik lub tut, wskazówki itp. Program operacyjny mój to gimp , nie wiem czy tam się da coś takiego zrobić, ewentualnie zacznę się uczyć innych programów. Z góry wielkie dzięki.

veou4z.jpg

Opublikowano

Chłopie tyle czasu odświeżasz ten temat, zamiast użyć wyszukiwarki. (prawy górny róg)

Tu masz temat (nie dawno rozpoczęty)

http://www.mpcforum.pl/topic/621508-propozycja-dla-grafikow/

 

Co prawda tutki tam nie są do gimpa, tylko do Photoshopa -ale i tak poleciłbym Ci przesiadkę na ten program, bo jest bardziej profesjonalny.

 

@Down: ktoś w końcu zobaczył raport?:P

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Chłopie tyle czasu odświeżasz ten temat, zamiast użyć wyszukiwarki. (prawy górny róg)

Tu masz temat (nie dawno rozpoczęty)

http://www.mpcforum.pl/topic/621508-propozycja-dla-grafikow/

 

Co prawda tutki tam nie są do gimpa, tylko do Photoshopa -ale i tak poleciłbym Ci przesiadkę na ten program, bo jest bardziej profesjonalny.

 

@Down: ktoś w końcu zobaczył raport? :P

 

link nic nie znaczący , w niczym mi to nie pomogło ale + na zachętę :D

veou4z.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...