Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5][Wojny gildii][Survival][150 slotów][McMMo] Serwer BattleCraft zaprasza do Siebie !


Barto2031

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

137650logo11.png

 

 

Znudziły Ci się absurdalne serwery survival z Cuboidami czy Lwc ?

 

 

Nie lubisz serwerów typu FreeBuild ?

 

 

Chcesz poświęcić wolny czas , ale nie masz fajnego serwera ?

 

 

Chcesz się rozerwać na dłuższą metę ?

 

 

Serwer BattleCraft zaprasza do Siebie !

 

 

1329473015u545403.png

 

 

Typ serwera : Survival + McMMo + Frakcje

 

 

Status : OnLine

 

 

Nazwa serwera : BattleCraft

 

 

IP serwera : 188.165.94.130

 

 

IP serwera TeamSpeak3 : 188.165.154.172:6300

 

 

Sloty : 150

 

 

Potwory : On

 

 

Zwierzęta : On

 

 

Nether : On

 

 

Pvp : On

 

 

Cuboidy : Off

 

 

Creepery : On

 

 

Whitelist : Off

 

 

Premium : Nie wymagane

 

 

Lwc : Off

 

 

The end : On

 

 

Lagi : Off

 

 

1329473036u545403.png

 

 

Serwer : VPS

 

 

Hosting : mineserv.eu

 

 

Pamięć RAM : 12 Gb

 

 

Procesor : Intel i7 10,64 GHz

 

 

Pojemność dysku : 240 Gb

 

 

Pluginy : Nasza słooodka tajemnica

 

 

1329473060u545403.png

 

 

Założyciel : PanEnderman

 

 

Administrator : Qottek

 

 

Administrator : tomi17s

 

 

Rekrutacja : Off

 

 

 

Na wspólną grę i miło spędzony czas zaprasza Administracja serwera

BattleCraft !

 

 

Życzymy miłej gry !

 

 

Wszyscy odbanowani ! Macie szanse na rozgrzeszenie.

Opublikowano

Nie polecam, dostałem bana za to ze mialem diax eq. Kopalem normalnie, admin wpadl i powiedział ze mam x raya, ze mnie 'specował'. Więc poprosiłem ss'y, i dał bana. Cze.

d3002d7a.png

Opublikowano

gralem do niedawna na serwie, gdzie bylo 70 slotow, a mieli 16 ghz i 14 gb ram i czasem przy full byly lagi, a tutaj macie 2 razy wiecej slotow i gorsza maszyne, do tego same negatywne komentarze, NIE WBIJAM

Opublikowano

Bardzo dobry serwer gram i polecam :) Czasem jest 1 lag gdzies na 2h Ale to za bardzo nie przeszkadza jka na tyle czasu lag : )

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...