Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDŹ]Serwer prywatny bez milionów dodatków - coś podobnego do pl'a - Byilo(mt2)


Pijoczek

Czy zagrał byś na serwerze prywatnym takim jak pl?  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie raty

    • Exp 300% Drop yang 30% drop 80%
    • Exp 350% Drop yang 60% drop 110%
    • Exp 240% Drop yang 20% drop 50%
    • Exp 250% Yang drop jak na pl i drop 60%
  2. 2. Czy chcia? by? aby na serwerze na start by? boj.

    • Tak
    • Nie
    • Nie ale medale czytane co 10 min
    • Nie ale 1 medal dawa? by boja
  3. 3. Czy na serwerze maj? by? ulepszacze.

    • Tak
    • Tak ale dropi?y by szkaty z mobów z których dropi?y by wszystkie ulepszacze
    • Tak zeby by? z nimi npc (dostosowane ceny)
    • Stanowczo NIE!
    • Dodanie specjalnej mapy z takimi samymi mobami ale dropi? z nich rózne ulepszacze
    • Tak ale ?eby ulepszacze cz??ciej dropi?y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Jako iż robimy projekt prywatnego serwa mamy dla was pare pytań w ankiecie.

Raty serwera były by to exp jakies 300% yang drop jakies 30% zeby uniknać kosmicznych cen i drop 80%.

 

Parametry maszyny:

Ram 16gb

Łącze 1Gb/s

dysk 2x 1Tb

procesor 4x 2,66Ghz

 

Planowany start 23 Maj. Godzine podamy blizej daty startu

 

Proszę o podanie uwag dotyczących serwera lub co chcieli byscie w nim zmienić

 

SS weryfikacyjne zostaną dodane w późniejszym czasie

asd

Opublikowano

Zrób ulepszacze od +7 od 70lv same perelki. Exp ok. 350%, drop yang (żeby z psa dropiło ok. 5k) drop itemów (żeby nie dropily niepotrzebne itemy).

 

Na serwerze zagram, ponieważ szukam takiego serwa podobnego do pl bez żadnych nowych itemów.

Opublikowano

Ulepszacze raczej bedą (to wyniknie z ankiety) ale podwyzszymy drop ulepszaczy tych które są bardziej potrzebne Np. ogon węża +, perły i zastanawiam się na mozliwoscia "łowienia" ulepszaczy.

asd

Opublikowano

Na razie chcemy się dowiedzieć w jakim kierunku rozwijać serwer.

 

ss'y do weryfikacji czas do 19

 

Mamy mały problem z serwerem wiec może nie byc ss

asd

Opublikowano

Nie sugeruj sie tymi ludzmi ktorzy chca zeby kazdy serwer byl (2 PL)ani tymi ktorzy chca serwery4fun/easy...ja na twoim miejscu bym n nie wypuszczal tej ankiety poniewaz kazdy moze odddac glos,a dziciaki ktore lubia 4funy odpierdolom ci ankiete i tylko zjebiesz sobie ich glosami serwer ....Rob z tą swoja ekipa to co uwazacie,jak komuś sie wtedy wasz projekt spodoba to bd mogli byc z siebie dumni a tak "dmuchacie na zimno"....

Opublikowano

Nie sugeruj sie tymi ludzmi ktorzy chca zeby kazdy serwer byl (2 PL)ani tymi ktorzy chca serwery4fun/easy...ja na twoim miejscu bym n nie wypuszczal tej ankiety poniewaz kazdy moze odddac glos,a dziciaki ktore lubia 4funy odpierdolom ci ankiete i tylko zjebiesz sobie ich glosami serwer ....Rob z tą swoja ekipa to co uwazacie,jak komuś sie wtedy wasz projekt spodoba to bd mogli byc z siebie dumni a tak "dmuchacie na zimno"....

 

Na pewno nie zrobimy wszystkiego jak w ankiecie ale pewne zeczy tak

asd

Opublikowano

Skoro robicie serwer podobny do PL to dlaczego pytacie o ulepszacze?! Muszą być na takim serwerze ...

Pszerfa.          i'm back

Opublikowano

Na pewno nie zrobimy wszystkiego jak w ankiecie ale pewne zeczy tak

 

No ogień ; >

" zeczy "

Ogarnij pierw słownik.

Co do opinii na temat topicu , takie serwery nie mają przyszłości.

40209909810444895132.png

Już wkrótce .. Start - Nowego prywatnego serwera Lathir.pl

Nie przegap tego !

Opublikowano

A można wiedzieć jaki system ulepszeń chociaż i jaki max lvl ?

 

Fajny byłby server 4fun, ale cały jak PL, bez ulepszaczy i zbędnych dodatków. Maks. szmaragd i tryton.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo .. to Ty decydujesz co ma zostać wprowadzone na serwer

 

http://www.mpcforum.pl/topic/256509-wasz-wymarzony-serwer-wymiana-zdan/

Opublikowano

Ulepszacze raczej bedą (to wyniknie z ankiety) ale podwyzszymy drop ulepszaczy tych które są bardziej potrzebne Np. ogon węża +, perły i zastanawiam się na mozliwoscia "łowienia" ulepszaczy.

 

To jest dobry pomysł, aczkolwiek zamiast rybek mogłyby wpadać do eq takie skrzyneczki i z nich by dropiły ulepszacze albo do handlarzy dodać ale w cenach jakiś normalnych nie kosmicznych.

http://www.mpcforum.pl/topic/900058-kidmoderator-metin2/  : Najlepsze podanie na Kid Moda jakie czytałem.

Opublikowano

Na razie chcemy się dowiedzieć w jakim kierunku rozwijać serwer.

 

 

 

Mamy mały problem z serwerem wiec może nie byc ss

ss'y do weryfikacji czas do 19

 

Skoro nie możecie dać ss'ów to po co zapowiedź ? bez sensu . Jak już włączycie serwer i zrobicie ss'y napisz mi na pw to otworze.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...