Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

- > BlueGimpCraft - - - - > [Zapraszamy][Dedyk][24/7][Non-Premium][FreeBuild][No-Whitelist][20Slotow] - - - - - > Welcome !


Komornik007x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam!Dostałem bana ponieważ prosiłem o danie bana graczu lukas który z 200k podczas nieobecności zrobił 1,2kk!A na to administracja przymyka oko,a jakoś dzisiaj 1 gość dostał bana za klonowanie itemów...

gapan.png
Opublikowano

Nie polecam!Dostałem bana ponieważ prosiłem o danie bana graczu lukas który z 200k podczas nieobecności zrobił 1,2kk!A na to administracja przymyka oko,a jakoś dzisiaj 1 gość dostał bana za klonowanie itemów...

 

Gracz lukas wygral diaxowe bloki na evencie , ktory byl robiony okolo 7 - 8 razy ;) Sellnol w adminshopie + praca ;)

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.png- > BlueGimpCraft < -Diamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: s8.mineserv.eu:55001

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Nie

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

pluginy.png

Wszytkie najpotrzebniejsze :D

zespol.png

- [Wlasciciel] XeD

- [Admin] God

- [Architekt] Orangutan

- [Moderator] Suchy

dodatkowe.png

Na serverze jest mozliwosc kupna Vip oraz SuperVIP.SErver posiada ogarnieta Administracje oraz Mila Atmosfere.

 

Cennik Vip oraz SuperVIP :

 

VIP :

Cena 7zl38gr

 

Mozliwosci :

 

- Latanie na szybie pod komenda /mc oraz /ml.

 

- 50tys kasy.

 

- Co 24h Administracja Servera daje Zelazne eq.

 

- 1 Szansa na Odbanowanie sie.

 

Dzialka 40 x 40

 

Oraz :

 

- 1 Blok Diamentu , Zelaza , Zlota

 

 

SuperVIP :

 

Koszt : 14zl76gr [Platnosc dwoma sms]

 

Mozliwosci :

 

Latanie pod komenda /fly

 

- 100tys kasy.

 

- co 14h Diaxowe Eq.

 

- 2 Szanse na Odbanie sie.

 

- 5 Blokow Diamentowych , Zelaznych , Zlotych.

 

 

Kontakt do Administracji servera :

 

- GG : 42117184 [Wlasciciel Servera]

 

- Skype : patryk.igras3

 

 

Zapraszamy !

 

 

1336669726-U363900.png

 

Polecam ten server jest bardzo fajny mi się bardzo podoba. Są ogarnięci admini. Lubię ten Server ^^ Zapraszam

 

Podoba mi się server dlatego że są ogarnienci admini i wszystko tam jest fajne Polecam server .

Opublikowano

Nie polecam serwa :) Dostałem bana za to że admini nie ogarniają i dali bana mojemu bratu, który nie miał x-ray, za to że (niby) miał x-ray. A gościu który ma X-ray nadal sobie lata po mapce i co minutę nowe diaxy ma. *Sorka jeszcze dodam że admini są nieogarnięci*.

Opublikowano

PanFloo

 

Dziekuje za Szczera odpowiedz o serverze.

 

cikol000

Dlaczego niby sie poruszal jak szalony ?? Pisalo Visiblity 0% np.Latal i sam sie na niego skarzyles ze lata Creativa nie mial.

Wiec Dlaczego grasz ze niby sa Admini nieogarnici . . .Jezeli ci sie server nie podoba to prosze bardzo znajdz sobie lepszy.

Zapraszam na najlepszy Server MineCraft

 

IP : s8.mineserv.eu:55001

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...