Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

serwer na luzie , 1.2.5 bukkit- RPG, smoki, skille, czary, questy,jobs, FACTIONS, GUILD ERA


ProFuller1996

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na SERWER Dehzaa MC i TS3.

Tworzymy tu świat totalnie na luzie w klimacie FANTASY. Są kraje takie jak Orki, Krasnoludy, Elfy no i Atlantydzi.

Latamy tu na smokach, zbieramy kase mając max 3 prace na raz ( spośród kilkunastu ), levelujemy skille ( mcmmo ) i gildie ( guild era ) dzięki którym można używać coraz to lepszych rzeczy. Na starcie biegasz tylko z kamiennymi przedmiotami i zbrojami ze skóry. Można przechodzić losowe questy zarabiając za nie kasę i exp. Dodatkowo każda rasa otrzymuje inną ilość expa za samo kopanie ! Gdy wylevelujesz gildię na 52 poziom, będziesz miał tyle expa, że zaczarujesz sobie conajmniej kilka rzeczy za 50 leveli ;)

 

Każdy kraj to na początku tylko gildia, na której terenie budujesz domki gdzie spawnują się wieśniacy ( NPC ) którzy też levelują gildię ;) Po jakimś czasie spawnują się nawet Iron Golemy ;)

Gdy zbierzesz 100.000 denarów, będziesz mógł założyć sobie też frakcję ( Factions ) na terenie gildii i zwiększyć zabezpieczenia terenu. Otrzymasz range Króla i będziesz mógł o wiele więcej otrzymując także stałą dzienną pensję.

 

Możesz także dołączyć do jednej z frakcji Wielkiego Sojuszu Atlantis. Należą do nich Atlantydzi, Orki, Krasnoludy i Leśne Elfy. Każda rasa specjalizuje się w czym innym, każda ma swoje czary i zdolności a także używa innych typów specjalnych strzał. Wymieniamy się towarami aby każdy mógł skupić się na tym co lubi a nie robić wszystkiego po trochu :) Każda frakcja ma też swoją architekturę i wręcz kulturę ;)

Mamy także informacyjną stronę www gdzie znajdziesz wszelkie komendy i opisy frakcji, czarów itd.

 

Aby z nami pograć musisz wejść najpierw na Team Speak 3, przedstawić się, pogadać ...i grać :) Obowiązuje Whitelista.

Trollom mówimy nie, spamerom i innym dzikusom także :) znajdziesz tu tylko ogarniętych graczy zawsze chętnych do pomocy. Zapraszamy !

 

IP 94.78.129.91 zarówno TS3 jak i MC

Serwer nie jest dedykowany

Zapraszam do gildii Bandyci

Frakcja bandyci posiada duże mury główny zamek ( Regulamin,Magazyn.Wieże na smoki , bank exp i money ) farmy domki NPC

Lvl Gildii obecnie 41 cały czas rosnie można nosić Full żelazne eq

Serdecznie zapraszam

 

:-)

 

tesla.ict.pwr.wroc.pl wbijac na tego ts3 jak były by problemy z ty mco byl podany wyżej

Opublikowano

to prawda ten serwer jest OFF z 2 tygodnie a nie moge wejśćä nawet na TS'a

grałem już n nim fajny serw

2a32f1010caf9ce0767a1f2045c8a052.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...