Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] MPC - TOURNAMENT Edycja IV


Omek

MPC - TOURNAMENT Edycja IV  

75 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz?

    • Tak
      56
    • Nie
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was moi drodzy, co powiecie o kontynuacji edycji naszego tournamentu ?

Ogólnie chcę wiedzieć czy chcecie ? ;p

 

 

Dodaję ankietę, proszę o oddawanie swoich głosów.

Konkurs dojdzie do skutku, jeżeli co najmniej 50% ankietowanych będzie na tak

 

 

Pozdrawiam, Omek

 

 

@edit: Proszę o komentarze co myślicie na ten temat, dodam od siebie, że stare zasady z małą modyfikacją regulaminu ;

9368_gold.png

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

O co w tym tournament chodzi, w UT1k99 gramy?

 

Są to zawody, mamy 4 grupy po 4 graczy. Każdy gra z każdym. 2 osoby z każdej grupy wychodzą dalej, aż jakaś dwójka dojdzie do finału ;p

 

Dodam, że 5 edycja będzie wykonana metodą drabinkową, 8 grup po 2 graczy, ale to i tak nie teraz;p

9368_gold.png

Opublikowano

Ja bym był na tak ale do dezorganizatorów konkursu warn 5%.

 

 

O co w tym tournament chodzi, w UT1k99 gramy?

 

Tak samo jak Euro 2012, na początku w grupach później 2 wychodzi w grupy.

Opublikowano

To oczywiste. Po ostatniej dezorganizacji jak zrezygnowało w trakcie 5 osób, teraz będzie za to kara 5% ;)

 

 

Ogólnie zastanawiam się nad systemem kar : 1 osoba - 5%, 2-10%. Wtedy odechce się dla beki zapisywania

9368_gold.png

Opublikowano

Oczywiście że na tak.

 

Mi by tam pasowało SR only ^.^

 

Zrobić temat kto sie zapisuje + sedziowie i jazda

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Oczywiście że na tak.

 

Mi by tam pasowało SR only ^.^

 

Zrobić temat kto sie zapisuje + sedziowie i jazda

 

Hmm, zaczekaj ;p Ja jestem organizatorem i dopiero po powrocie ze szpitala wezmę sie za to.; p

Teraz chcę znać zdanie userów na ten temat xD

Bo jak wiadomo bez nich, nic z tego nie będzie .

9368_gold.png

Opublikowano

Jestem na TAK

btw

Omek nie wiedziałem że byłeś w szpitalu co ci było ? ^_^

 

Jeszcze nie byłem, dopiero jadę :c

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Nie, na chuj to, znowu będą komplikacje, puacz rzal i bul...

do tego będą się zbierali tak jak zawsze, czyli raz na ruski rok...

Nie urodziliśmy się w szpitalu, tylko w internecie

Opublikowano

jestem na Tak, ale Najlepiej SnD(Victor Rulez) tam pokazuje sie skila!

 

Jest to forum o hackach wiec każdy będzie musiał wstawiać krótki filmik z gry aby pokazac że nie ma chamsów!

Opublikowano

Omek napisz jaki staff ? Najlepiej wszystko dozwolone oprócz speca :)

 

i to będzie one man army ?? 4graczy się bije 2 wychodzi z grupy ?

 

Może zrobimy 2 & 2 ?

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

Będzie tabela przeciez pisali wyżej..

 

będzie Gracz 1 Gracz 2 Gracz 3 Gracz 4

 

Będzie 1v1

 

Gracz 1 będzie miał 3 pojdedynki po jednym z każdym z graczy

2 najlepszych graczy wychodzi do dalszej fazy gry itp itd

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Panowie, spokojnie. Chwilowo chcę znać wasze zdanie, na temat samego turnamentu ;)

 

Później zostanie ustalona reszta: rodzaj broni, map itp.

9368_gold.png

Opublikowano

bronie . Jak chcecie to osobno zróbcię sobie jakąś lige na snajperki i grajcie ;)

 

Ja bym proponował granie trybu 1 vs 1 SnD na 2 mapach do 5 rund - tak jak esl ;) tyle ze mozna max 18 % speeda mocnego nejda i wszystkie bronie z victora < bez op> ;)

bez youtuba

Opublikowano

Tak!

 

Tylko, żeby nie było tak jak w poprzednich edycjach - najlepiej w formie drabinkowej 16 osobowej lub 32, zależy ile będzie chętnych.

 

To jak to w końcu będzie sr only czy na bronie?

 

Nie, tylko nie na snajperki, normalna gra ;-).

Opublikowano

@up

Myśle jednak że to najlepsze rozwiązanie bo łatwo zooragizowac 2 osoby sie umówią i grają a nie że jest 8v8 i jednego nie ma itp itd ;)

 

btw. ludze z poza naszego działu głosują specialnie na nie :C

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...