Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SMS.


Xawier.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam male pytanko, jak zrobić na serwerze Minecraft ceny tzn. Ze bede chcial zeby wysylali na Gamemody i vipy, ale nie wiem jak to zrobic i jak ustalic cene. Kto mi pomoze dostanie +!

 

Pozdrawiam Xawier.

Opublikowano

Albo załóż konto na dot pey

Lub na wykupionym hostingu masz możliwość płacenie SMS ludzie chcą coś kupić i doładują ci konto na hostingu

Jak uzbierasz odpowiednią sumę pieniędzy to wykupisz sobie serwer dedykowany 24/7 :)

Przykładowy hosting serwerów minecraft: http://www.pukawka.p...elsalega51.html

Opublikowano

Kruel fajną masz ortografię :P Wracając do tematu. Ten sam problem jest tutaj http://www.mpcforum.pl/topic/625807-pomoc-platnosci-przez-sms/page__fromsearch__1

Heh kolejny gimbus, który chce łatwą kasę. Kolego aby mieć SMS potrzeba:

  • Skończone 18 lat.
  • Otwarty i czynny rachunek bankowy.
  • Nip ( co prawda przy rejestracji nie jest potrzebny, ale jak rozliczysz się z skarbówka ee...)

Jak widać ty nic nie masz z tych rzeczy, wiec daruj sobie, dodatkowo jakbyś miał już te SMS to musisz odprowadzić podatek nawet od 1 zł, a jak tego nie zrobisz to będziesz miał przejebane.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Chodzi o to, że jeśli można dołądować pieniądze na serwer z pomocą SMS, np. OwnServer oferuje całą gamę SMS Premuim, to wtedy podajesz to swoim graczom. Oni wysyłają SMS na odpowiedni numer, z właściwą treścią, a następnie oddają ci SMS Kod, który otrzymali. Wtedy ty wpisujesz go w wyznaczonym miejscu i masz kaskę na serwie. Wszystko w temacie.

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Opublikowano
Kruel fajną masz ortografię :P Wracając do tematu. Ten sam problem jest tutaj http://www.mpcforum.pl/topic/625807-pomoc-platnosci-przez-sms/page__fromsearch__1

Heh kolejny gimbus, który chce łatwą kasę. Kolego aby mieć SMS potrzeba:

  • Skończone 18 lat.
  • Otwarty i czynny rachunek bankowy.
  • Nip ( co prawda przy rejestracji nie jest potrzebny, ale jak rozliczysz się z skarbówka ee...)

Jak widać ty nic nie masz z tych rzeczy, wiec daruj sobie, dodatkowo jakbyś miał już te SMS to musisz odprowadzić podatek nawet od 1 zł, a jak tego nie zrobisz to będziesz miał przejebane.

Nie trzeba miec ukonczone 18lat i nie kombinuj bo znawcy z Cb nie da

LubiePvP <3333333333

 

LoveSex Rekrut tylko z ts :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...