Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak dodac serwerowi minecraft wiecej ramu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam 3 gb ramu gdy 1,07GB jest zuzyta chciał bym przydzielic wicej ramu mojemu serwer jak to zrobic???? z góry thx za odp jak dodac wiecej ramu na serwerze bukkit ???????

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

zrob plik bat i tam napisz :

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000M -jar craftbukkit-1.2.5-R1.0.jar

PAUSE

 

lub:

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000m -jar craftbukkit-1.2.5-R1.0.jar

PAUSE

2627930384.png


reklama w sygnie - MrPiotrek122


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zrob plik bat i tam napisz :

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000M -jar craftbukkit-1.2.5-R1.0.jar

PAUSE

 

lub:

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000m -jar craftbukkit-1.2.5-R1.0.jar

PAUSE

ale to jest na bukkita a ja szuka, na zwykly serwer!

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

Ja-pierdole.jpg

To działa tak samo...

 

 


@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre7\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000M -jar twój plik jar
PAUSE

Lub


@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx2000m -jar twój plik jar
PAUSE

 

Jeżeli masz plik exe to robisz tak samo... Zanim coś jebniesz pomyśl dwa razy.

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

no ok tlyko ze mam jescze jedno pytanie bo zalorzylem bukkita i tak samo ten komunikat ze ma za malo ramu jak mu dodac ramu wiecej bo ten sposub co go podal .stunter13 nie dziala

qCsDG8m.gif
I am the "Who" when you call, "Who's there?"

Opublikowano

no ok tlyko ze mam jescze jedno pytanie bo zalorzylem bukkita i tak samo ten komunikat ze ma za malo ramu jak mu dodac ramu wiecej bo ten sposub co go podal .stunter13 nie dziala

1.Ortografia się kłania

2.Zamiast robić serwery lepiej by było dla nas jak byś poszedł do księgarni po słownik

3.Ja-pierdole.jpg

 

Przecież up. napisał ci że to działa tak samo !

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Po pierwsze ta strona jest sam raz dla ciebie

Kliknij tutaj Trzeba być innym aby na 35 wyrazy popełnić aż 28 błędów... Ponad 18 więcej niż 321kam123 ...

Twoje zdanie:

no ok tlyko ze mam jescze jedno pytanie bo zalorzylem bukkita i tak samo ten komunikat ze ma za malo ramu jak mu dodac ramu wiecej bo ten sposub co go podal .stunter13 nie dziala

Poprawne zdanie:

No ok, tylko e mam jeszcze jedno pytanie. Bo założyłem Bukkita i tak mam ten sam komunikat e ma za mało Ramu. Jak ... dodaćwięcej Ramu, ponieważ ten sposób co go podał .Stunter13 nie działa.

Myślę, że nawet debil z ADHD napisałby to z mniejszą ilością błędów...

Co do tematu:Jak pisze ci, że masz za mało Ramu to chyba logiczne, że jednak go brakuje w komputerze/laptopie/jakimś tam gównie z jakiego korzystasz i nic z tym nie zrobisz. Musisz kupić nowe lub lepsze gówno z większą ilością Ramu. To co podał .S

tunter13 jakoś mi działa, więc widocznie jesteś inny.

 

 

Normalnie jestem bardziej uprzejmy, ale jak widzę moron'a, który ma taką wspaniale rozwiniętą umiejętności pisania to mnie krew zalewa...

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

jebnij się słownikiem w ryj, a jak dalej będziesz popełniał błędy to zamknij się w szafie z 20 paczkami chipsów na rok.

 

@topic

Jak jest napisane, że jest za mało ramu to jest za mało ramu. Musisz z jakiegoś słabego dziadostwa korzystać :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...