Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak postawic server na...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

 

od dluzszego czasu stawiam server i nie chce poleciec. Okazalo sie ze nie leci tylko przez to ze posiadam router od netii (netia spot). Ponoc to blokuje mi jakies polaczenie serva z netem przez co sie nie moge lognac( nie wiem nie znam sie).

Zrobilem serva na plikach by badar. Wszystko ok do samego konca. Wchodze na strone (ip z hamachi) i tam pisze ze wszystkie CH sa off choc po komendzie ./start uruchomilem 4.... ;>

 

Wie moze ktos jak odpalic server przy udziale routera od netii?

 

*dostepnosc CH nie sprawdzalem tylko na stronie.. w cliencie rowniez

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Oczywiście:

 

nic mi to nie mowi... ;/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

wiem musze.. ale ja tego kompetnie nie czaje co ja mam tam zrobic... teraz mi kolega powiedzial ze jak to server hamachi to wcale nie musze zadych portow odblokowywac ... Boziu... ;/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

serwer na hamachi ?

 

To wszystko jasne, po prostu nic nie odblokowuj tylko wprowadź do Navi ip routera.

Opublikowano

okej. gdzie wprowadzic? i teraz zdurnialem. ip routera czyli ktore?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Standardowo, tak jakbyś stawiał serwer nie mając routera, podstawowe czynności.

Opublikowano

eh no tak probobuje od 2 tygodni.

w ipv gateway swoje ip w name serve 4.2.2.3

w ipv4 ip z koncowka 100 tam obok 255.0.0.0

 

/etc/rc...

./start

daje 4 ch

wchodze na strone i CH sa off ;<

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

wiec co jest... ch nie chodza... ;(

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

jakie masz porty w portmapie ? I czy są wszystkie odblokowane ?

 

wzialem je od badara -http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

wpisywalem ip z koncowka 100

 

zle porty pewnie masz ustalone na stronce/w grze a w cliencie.

 

to jak sprawdzic je tu tu i tu?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

ale tu nie chodzi ze mam na stronce OFF... one ogolnie sa oFF ... nie da sie grac! na stronce sprawdzam czy sa ON/OFF i w cliencie tez . serv postawiony a one zawsze wylaczone

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...