Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy turfy mozna nosic normalnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo dzis sobie kupilem za 170zl (wiem tanie) adidasy adiQuestra IV TRX T i nie wiem czy moge je normalnie nosic do szkoly prosze o pomoc !

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

@up, pewnie chodzi mu o to, że muszą być jasne spody itd.

 

to zależy od szkoły, np. jak jest bardzo duża szkoła, to żadko się zdarzy, że cię ktoś zauważy w takich butach i będzie nie miło..., ale np. w mojej szkole przychodziło 3 osoby do klasy na lekcji i sprawdzali obówie... :)

 

Popatrz troche na innych w swojej szkole i się dowiesz czy dużo osób, ma buty bez jasnych spodów :D

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Mój kolega z klasy chodził w turfach po szkole i to była norma, bo też fajny kolorek miały :D (czarne, i żółty znaczek nike )

5lwgh1.png

 

Pamiętaj, najważniejszy jest szacunek do drugiego człowieka!

Opublikowano

Ja pocinam cały dzień w turfach po dworze i po szkole i jest gites . ;)

Czemu niby ludzie mieliby się śmiać ?

Jak dla mnie turfy są wygodniejsze od zwykłych butów z pomarańczową podeszwą .

ELO!

Zapraszam serdecznie na moją  nową stronę: https://przeglad-internetu.pl. Znajdziesz tam sporo śmiesznych treści z internetu w celu zapewnienia Ci najlepszego contentu i zaoszczędzeniu czasu! 🙂

Opublikowano

@up twoja wypowiedz jest bez sensu

 

to sa te turfy

 

http://1but.pl/Adidas-adiQuestra_IV_TRX_T-U41771-22718

NO PAIN

NO GAIN

Opublikowano

Zależy, u nas w szkole np mamy problemy za "kolorowe koszulki" (w zimie), bo taka kolorowa koszulka "rzuca się w oczy" i mimo tego, że kosztuje 20 zł dyskryminuje kogoś, kto ma koszulkę z adidasa za 100 zł. Ogólnie, ciesze się, że wychodze z mojej szkoły, bo to już patologia..

 

Co do tematu to nie mogą mieć do Ciebie żadnych wontów, buty jak buty, nie powinny nikomu przeszkadzać

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam pytanie ;)

1. Czy nike mercurial pasują na każdą stope ?

2.Czy mogę sobie chodzić normalnie po dworku i wszędzie w turfach ?

[FATAL1TY]TheQnaM`

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...