Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Bug z rangą ?


damian9999999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z rangą zobaczcie

 

 

1.913.841 pkt. doświadczenia / 100 000

+ 9.766 pkt. poważania / 100

+ 0 pkt. za zestrzelenia graczy x 3

+ Twój poziom (9) x 100

+ 9 dni od czasu rejestracji x 6

+ Twój typ statku (Goliath 10) x 1000

+ 2.766 pkt. za zestrzelenia obcych / 2

+ ukończone misje (11) x 100

- zestrzeleni znajomi (0) x 100

- zestrzelenia przez wrogów (18) x 4

- zniszczenia przez promieniowanie (0) x 8

- zestrzelone statki Phoenix (0) x 2

= 13.482 pkt. rangi

 

Aby mieć rangę rank_2.gif?__cv=bf8d4c19d31032d33bde4ab141d7c400Pilot kosmiczny , następną w kolejności, trzeba mieć w chwili obecnej łącznie około 0 punktów rangi.

 

W chwili obecnej masz najniższą rangę.

 

 

Proszę o pomoc

 

 

tak wiem że zmienia się ranga o 6.00 ale ja czekam 9 dni na zmianę rangi

Opublikowano

jak bociles nie pisz!! ja napisalem i bana mam bosprawdzili konto

 

a ja pisałem 3 razy o zwrót wrót 1Alfa :D 2Gamma 3 Gamma, i oddali bez bana/warna

 

A no i w tym czasie jak oddawali to bot latał na boxach ;D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

BP to ludzie niewykształceni i zawistni. Nie dali mi bonusu za znajomych gdzie nie robiłem sobie sam kont. Napisali że sprawdzili że sam zrobiłem. Bezczelność

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...