Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Let's Play Shakes & Fidget czyli Coś czego nie było :D


doxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka

Z tej strony doxxx i witam was już w kolejnym odcink... coś pojebałem

:D

Witam was w prezentacji mojego let's play z tejże gry.

 

Postanowiłem, że zacznę nagrywać coś czego jest mało lub nie było na polskim youtube.

 

Więc od słów do czynu daleko więc wziąłem się za to i jakoś to wyszło.

 

Wiecie lp sfg to główna seria lecz wspieram się innymi takimi jak Skyrim, bfh, cod mw3, mw2, trine.

 

Samo jakoś szło - 44 widzowie [AŻ

^^].

 

W końcu chciałbym się też jakoś zareklamować więc oto jestem

:)

Przykładowy film:

 


http://www.youtube.com/watch?v=X-zSmI8mp2U&list=UUOXDaIIG5ej1pO1if2aFo_g&index=1&feature=plcp

 

 

Zalety jak i wady

 

-Wszystkie filmy w HD [720p]

 

-Ukazują się jak tylko mogę

 

- Zawsze w miłej formie

:)

 

 

-Nie przeszedłem mutacji

 

-Nie zawsze dzieje się coś ciekawego lecz przeważnie

 

-Nie gram na grzybach

 

 

 

 

Nazwa kanału:

WpWeapon


http://www.youtube.com/user/WpWeapon?feature=watch

Opublikowano

fajne, ja też chyba będę nagrywał

;)

 

 

 

EDIT: Nie rozumiem po co piszecie że bez sensu jest robienie filmów z tej gry, jak wam się nie podoba to po prostu nie oglądajcie.

Opublikowano

Nawet dobre.Za chęci zrobienia takie let's pleya masz like :P

1340225732-U353817.png

Sygna by Vantos

:) Thx :P

 

Beliar12 najlepszy Mod!

 

 

Members|Kid Mod Nostale|Moderator Nostale

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Let's play z sfg?Moim zdaniem bez sensu.

Co innego gdybyś np robił na niskim lvl loch czy też loch gildijny jakiś trudny.

Ale takie coś bez sensu.

Apropo:

Dlaczego używasz grzybki na takie bzdety a masz wierzchowca -20%?

Dlaczego nie stworzysz nawet prowizorycznej gildii i nie rozwiniesz do np 30% trenera/skarbca?

Może najpierw sam naucz sie dobrze grać a potem zacznij robić let's playe?

Opublikowano

Jesli umiesz to troszke dziwny ten twoj styl skoro expisz bez gildii ktora moze Ci dac duzo expa i bez wierzchowca przynajmniej 30% wydajac 1 grzybka.

Opublikowano

mam konia bo jest fajny patatajek

ten odcinek był wrzucony daaawno, teraz wejdź sobie na s4 i zobacz sobie mnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Filmiki nawet fajnie kręcone ale co w tym super...

Gram w sfgame mam 2O0 lvl i po co mam kręcić filmiki dla picu.

Już wolałbym kręcić filmiki z Minecrafta.

Wydajesz grzyby na lochy?ok ale bez przesady 10 grzybów na raz...

Nie możesz pokonać locha zostaje połowa hp nie wydawaj grzybow tylko trenuj!

Wierzchowiec 30% to podstawa pamiętaj!

Gildie znalezc wcale nie jest ciężko nawet słaba lepsza niż nic!

Po co kupujesz słabszą różdżkę i ją odsprzedajesz?!

No to chyba na tyle ale taka ogolna rada grzyby sa cenne!

sygnaturkabyme24.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...