Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pozdro Dla Prawdziwych [PDP] na North America


Hajfi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Chciałbym Wam przedstawić grupę Pozdro Dla Prawdziwych (w skrócie PDP), która regularnie gra w LoL'a na North America, oraz w Team Fortress 2 (rzadziej w Metin2).

Nigdy nie graliśmy na EU i nie mamy zamiaru, nie jesteśmy przeciętnymi Polaczkami, którzy potrafią tylko feedować i blame'ować.

 

Aktualnie, w grupie znajdują się 4 osoby:

 

Hajfi (aka rain, gram w LoL'a od 2 lat, z ogromnymi przerwami, zajmuję się grafiką komputerową i tańcem współczesnym)

Pow3r (robo1523 na forum, oraz aster1523 na YouTube - zasłynął z editingu filmików, przykładowo z Metina, w LoL'a grała około roku)

Fishu (w LoL'a gra również od około roku, jest świetnym nukerem na mida)

IaMnN (jest ogólnie dobrym graczem, gra w LoL'a około 1,5 roku)

 

Tak przedstawia się logo naszej grupy:

 

fpbbc.png

 

Co możemy zagwarantować:

 

> miłych i ogarniętych członków,

> dobrą zabawę podczas gry i nie tylko,

> kanał na TS3 (TeamSpeak 3), który istnieje od dobrego roku,

> oraz wiele innych pozytywnych rzeczy,

 

Co wymagamy?

 

> konto na North Amierca,

> 30 lvl MINIMUM, nabite na koncie,

> min. 15 lat (nie gramy z dziećmi, z zrytą psychiką),

> mikrofon, oraz program TeamSpeak 3,

> regularne przebywania na TS3 (nie trzeba codziennie, wystarczy nawet raz na tydzień),

 

Kontakt:

 

Hajfi - 7657917

Pow3r - 10388095

 

Jeżeli chcielibyście dołączyć do tej grupy, piszcie w tym temacie.

Na GG wyślę Wam wiadomość, czy się dostaliście, czy też nie.

W poście podajcie swój wiek, nr GG, oraz coś o sobie.

"Know Your Place"

Opublikowano

Wiek:15 (w lipcu 16 :D )

GG:3757170

 

Nazywam się Mateusz, gram w League of Legends przez około rok jednak nie świecę winami bo nie gram aż tak często, moje ELO nie zadawala ponieważ konto dałem koledze jednak już nie ma dostepu :), dobrze mi idzie na pozycjach AD Carry i Support na midzie też nieźle, potrafię współpracować w grupie, nie wzniecam kłótni jestem trudny do zdenerwowania .

 

To tyle odemnie :D

Gość Menesterowy
Opublikowano

Zapraszam do podpiętego tematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...