Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2.PL Solar s26 - Tream mental 70 lv vs. Dziewięć ogonów


SpeaderX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na marmurze to nic nadzywczajnego takich filmików jest setki ^

Opublikowano

Zdziwiłem się, że bijesz takimi hitami z party ^^.

Nawet ładnie, ale rib by Ci się przydał.

Opublikowano

Na marmurze to nic nadzywczajnego takich filmików jest setki ^

NMoja seria nie polega na tym ze nagrywam cos czego inni nie zrobili tylko to co osiagnalem na swojej postaci od najmniejszego lv. Jak sie rozwijam expie itp .

Zdziwiłem się, że bijesz takimi hitami z party ^^.

Nawet ładnie, ale rib by Ci się przydał.

Kupie sokola +9 nno to bedzie albo zatruty z kd +4 i sr 25-30 albo ribek dobry do expienia metinow itp. na razie bije po 1 k z party bez kryta :D

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2 Solar - Mental 70 lv:

Opublikowano

NMoja seria nie polega na tym ze nagrywam cos czego inni nie zrobili tylko to co osiagnalem na swojej postaci od najmniejszego lv. Jak sie rozwijam expie itp .

Kupie sokola +9 nno to bedzie albo zatruty z kd +4 i sr 25-30 albo ribek dobry do expienia metinow itp. na razie bije po 1 k z party bez kryta :D

 

jak Ty expisz metiny ? lul

Opublikowano

jak Ty expisz metiny ? lul

 

No normalnie :) Podexpia je :)

 

Nie no, pewnie chciał napisać ,,bicia metinów'' :>

 

@topic.

 

Teraz rób eq na trupy i lac Ripera w DT :)

Opublikowano

No normalnie :) Podexpia je :)

 

Nie no, pewnie chciał napisać ,,bicia metinów'' :>

 

@topic.

 

Teraz rób eq na trupy i lac Ripera w DT :)

 

Potrzeba duzego wkladu finansowego zeby takie eq zrobic. Poza tym na razie mam do kupienia jak pisalem wczesniej sokola +9 nno. Musze wbijac codziennie skile , a kasy i checi na zarabianie niestety brak ;d

 

na razie ponagrywam bicie bossow, pojutrze tombola to ponagrywam jak losuje :) mam ponad 700 smoczych znakow bo nie wydawalem od kilku miesiecy xD

sygnlamborginipro.png

Filmy z Metin2 Solar - Mental 70 lv:

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...