Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[P] Wyświetla mi, że mam hacki, a nie mam


PigmejQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób zdjęcie błędu i wyślij na dowolny hosting obrazków.

Z takiego czegoś dużo nie wiem, dokładny błąd podaj, najlepiej obrazek.

Opublikowano

Kurde, trochę mam wolnego neta na reinstala, ale jak mus to mus... w sumie jeszcze zaczekam może ktoś coś innego wymyśli ^^

@EDIT

caapng_rwpqhsh.png

 

@EDIT 2

 

Ogółem to o hacku zrobiło mi się po tym jak kumpel przyszedł do mnie ze swoim pendrivem...

Do tego jeszcze metin przestał mi działać. Dodam screena może ktoś z działu CA bd wiedział jak naprawić ten problem ^^

caapng_rwpqhse.png

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Możliwe że reinstall nie pomoże

 

Zgaś zapore/antyvirus

 

Uruchom program z zgodnością np Win 95

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Zapora od zawsze off u mnie, antywira nie posiadam...

Zgodność zaraz sprawdzę i dam edit.

 

Hmm... może mi ktoś z was podesłać link do dl czystego pliku TEXTUREEFFECTGROUPS ?? Skan też bym prosił :) W zamian mogę dać jedynie like'a :(

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Opublikowano

Powiadasz, że nie masz anty vira, zapory.

 

Ściągnij np. avasta, przeskanuj.

 

avasta? Chyba żartujesz ... Pobierz jakiegoś Malware Detectora lub Avire. Dobry skaner oraz dobry antywirus

9368_gold.png

Opublikowano

Problem rozwiązany, chodziło o crasha adobe flash playera.

Dokładniej podczas aktualizacji mi się zcrashował i przestały mi działać 3 programy, dokładniej mt2, idm oraz zaczął wyskakiwać komunikat o hacki w CA.

Dziś znów wyskoczyła mi aktualizacja tym razem przebiegła poprawnie :) i wszystko cacy :P

Wypadało, by chyba to dopisać do jakiegoś poradnika, albo co :P (tzn error code = 200)

 

Dzięki, wszystkim lajki itd :P

Do zamknięcia

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...