Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Skrypty Truckerskie do SA-MP 0.3d


Maxtorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D

 

 

Poszukuję skrypty, ponieważ sam nie umiałem znaleźć. A mianowicie chodzi mi o następujące skrypty (W .amx oraz w .pwn)

 

Odrazu dodam że nie będę programował w PAWNO.

 

- Skrypt na frakcje. Poszukuję takiego skryptu, żeby mieli własnego skina, mieli komendy np. /mandat [iD] [suma] albo /rachunek [iD] [suma],

także np. /sprawdz [iD] - do sprawdzania czy jest legalny towar, oraz takie coś żeby szefowie frakcji (TYLKO SZEFOWIE FRAKCJI) mieli dostęp do komend, do dodawania lub usuwania pracowników frakcji, oraz na wypłatę w Score oraz w Pieniądzach.

 

- Skrypt na rejestrację. Chodzi mi o taki skrypt, że zanim zacznie się grę, to należy się zarejstrować.

 

- Skrypt na nową wybieralkę skinów, oraz ustawienie im spawnów. Poszukuję skryptu, lub czegoś czym mógłbym zrobić nową wybieralkę skinów oraz spawny dla odpowiednich skinów. Chcę właśnie zrobić skiny dla zwykłego Kierowcy, dla Policji, dla Taxi, dla Pomocy Drogowej, Pogotowia i wiecie inne takie. (Chodzi o to, że szef by właśnie dawał takie skiny)

 

- Skrypt na blokowanie pojazdów frakcji. Otóż ten z ważniejszych i najbardziej potrzebnych dla mnie skryptów. Chodzi mi o taki skrypt, że np. zwykły Kierowca nie bedzie mógł wejść do wozu policji. I żeby do np. samochodów TAXI mogli wchodzić tylko pracownicy taxi.

 

I jeszcze jedno pytanie.

 

 

Czy można zrobić mapę w MTA, i później ją jakoś przekonwertować czy coś, żeby się odtwarzała na serwerze?

 

Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam.

Opublikowano

- Skrypt na frakcje. Poszukuję takiego skryptu, żeby mieli własnego skina, mieli komendy np. /mandat [iD] [suma] albo /rachunek [iD] [suma],

także np. /sprawdz [iD] - do sprawdzania czy jest legalny towar, oraz takie coś żeby szefowie frakcji (TYLKO SZEFOWIE FRAKCJI) mieli dostęp do komend, do dodawania lub usuwania pracowników frakcji, oraz na wypłatę w Score oraz w Pieniądzach.

Domyślam się, że chodzi Ci o taki skrypt na serwer truck. Nie ma takich, są one jedynie umieszczone w gamemodach popularnych serwerów, ale wątpię, że interesowałoby Cię używanie gamemode innego projektu, jeżeli chcesz swoje przedsięwzięcie godnie reprezentować. ;> Pozostałe Twoje lamenty o filterscripts też poparłbym taką odpowiedzią, bo osobno nikt ich nie wydaje.

 

Czy można zrobić mapę w MTA, i później ją jakoś przekonwertować czy coś, żeby się odtwarzała na serwerze?

Można ów plik z obiektami mając odrobinę rozumu, zamienić do pliku z rozszerzeniem *.pwn, a następnie skompilować do *.amx i zainstalować go jak normalny skrypt.


DBY2M.png

exMPC Media Team exGold MemberexModerator

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...