Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

* BloodMine * [1.2.5] [Dedyk] [Frakcje] [mcMMO] [WojnyGildi] [PVP] [NO-WL]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

02156673318284382915.png

 

-=Rozgrywka na serwerze jest głównie nastawiona na zabawę z Frakcjami=-

 

-=Serwer zabezpieczony jest przezd xray'em=-

 

-=Nie znajdziesz u nas cuboid'ow , lwc i tym podobnych-=

 

-=Dołącz, stwórz i podbijaj wrogie frakcje=-

 

-=Drog jest wiele, ale cel tylko jeden - rozpierdol=-

 

IP:

91.121.94.33:8009

 

IP serwera TeamSpeak 3:

91.204.162.68

Typ serwera:

mcMMO + Frakcje + Survival

 

Ilość slotów:

50

 

WhiteList:

OFF

 

Nether/TheEnd:

ON

 

Moby:

ON

 

PVP:

ON

 

Serwer LongTerm:

Istnieje od 02.02.2012

b_560_95_2.png

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te złote napisy żrą się z tłem prezentacji. Szkoda też że trzeba przepisywać IP, a nie kopiuj wklej. Bardziej się postaraj... 5/10.

52e31fec.jpg

09.05.12r

 

Pomogłem?

 

 

Daj +!

Opublikowano

Serwer swoją drogą świetny. Po publikacji myślałem , że lipa ale wszedłem i bach. Super administracja , mili gracze , rozróba też czasem jest ! Polecam i zapraszam.

Jak często są eventy typu pvp ?

Opublikowano

Serwer swoją drogą świetny. Po publikacji myślałem , że lipa ale wszedłem i bach. Super administracja , mili gracze , rozróba też czasem jest ! Polecam i zapraszam.

Jak często są eventy typu pvp ?

 

Czasami są organizowane .

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

1 konto na 1 ip. A mój brat zarejestrował się pierwszy. Zróbcie coś z tym...

Opublikowano

Server bardzo ogarniety. Administracja wszystkiego pilnuje i tępi lamiacych regulamin. Polecam server

jawel20.png

Opublikowano

Mam dla Ciebie propozycję. Może wgracie jakiś plugin typu MobArena czy coś , bo troszkę monotonnie jest tak cały czas grać.

Możecie też wykonać arenę pvp.

Opublikowano

Serwer zarabisty, ale lepszy bylby z poprawnie skonfigurowanym pluginem heroes

 

Na serwerze nie ma tego pluginu , ale w przyszłości możliwe , że go dodam .

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...