Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LegendsCraft Serwer [Hamachi na 2dni potem dedyk ! ] ! [Szukamy Adminów]


Kamifox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez WL !!

info.png

 

Diamond_%28Gem%29.png [LegendsCraft] Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png IP serwera: 5.102.138.47 Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png Ilość Slotów: 20 Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png Wersja: 1.2.5 Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png Premium -OFF Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png White-List -OFF Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.png Godziny uptime: 12/7Diamond_%28Gem%29.png

Diamond_%28Gem%29.pngSieć Hamachi: LegendsCraft12

Diamond_%28Gem%29.pngHasło Hamachi: 123

 

 

 

- Automatyczne działki.

- Jobs [pracujesz]

- Sklep automat

- /money mozliwosc zakupienia sms kasy

- Latarnie automatycznie włączające się w nocy

- tabliczki z napisem ostatniego pobutu na serwerze przez graczy

Oraz wiele innych SPRAWDŹ SAM

 

admin.png

 

HeadAdmin - upgrade11

 

Admini - szukamy!! x2

 

Moderatorzy- Szukamy x1

Witam. Jestem Kamifox ! Posiadam 12 serwerów minecraft :) , Skrytykuje Serwer każdy ! na jego możliwość!

I Krytykuje Serwery Szczerze :) tak jak sądzę!

Opublikowano

Server do dupy,head 12 latek,lagi...Jeszcze mapka z neta...daje ocenę 0 / 10...Ortografia Nie dorównuje poziomowi 8 latka...Słaby server.Nie polecam

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Server do dupy,head 12 latek,lagi...Jeszcze mapka z neta...daje ocenę 0 / 10...Ortografia Nie dorównuje poziomowi 8 latka...Słaby server.Nie polecam

 

Popieram! :) Nie polecam! -10/10 ocena ortografia fatalna! dal komuś bana powód: narka, lagi, ściągnięta mapka i admin denerwuje ludzi

 

@edit

Jeżeli chcecie zostać adminem/modem musicie płacić za serwer ! ;)

 

beztytuumkz.png

NAJLEPSZY SERWER METIN2

Opublikowano

Ten idiota chce wyłudzić kase po prostu, serw nie dopracowany, admin jakiś nieogar i czeka żeby dzieci mu kase dawały.. porażka!

Opublikowano

@up popieram wszystkich ktorzy dawaja 10-/10 TO PARANOJA powiedzial mi : chcesz zostac adminem Dawaj kaske 25 zl miesiac .... Porazka i to legendarna !

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...