Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Brak odrzutu z Konia i Miecza by boy4538


Boy4538

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1308765548-U105386.png
 Brak odrzutu z Konia i Miecza by boy4538 

 

1308765487-U105386.png
 https://dl.dropbox.com/s/bgp47w2983eyfhn/hax_boy4538.rar

 

 

1308765590-U105386.png
 https://www.virustotal.com/file/3995d229525ca17933bca4f9fc3c5fb54e43b06b0f60b848f97332d06bf28015/analysis/1336810687/ 

 

 

 

1308765441-U105386.png
 Hax jest mojego wykonania w 100%. Jedyną jego zaletą jest to że działa z każdym klientem, nawet tym w którym nie można wypakować plików PC, PC2....

Jeśli byście byli zainteresowani mogę zrobić także inne lekkie wersje np. DMG Hacka, Waithacka...
Ten robiłem na własne potrzeby więc zawiera tylko brak odrzutu z Konia, miecza.... Działa na wszystkich klasach

Mała instrukcja:
-pobrane pliki wypakowujemy i wklejamy do folderu pack
-następnie edytujemy plik index znajdujący się w folderze pack
-dopisujemy do niego to co jest zaznaczone na screenie poniżej

 

Bez_tytu_u2.jpg

 

1284282093-U138092.png

 

1308765779-U105386.png

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Opublikowano

Taa lajk jak nie dawno ja miałem taki sam temat na forum ale zostął usunięty lol

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Ziom nie spinaj. Nie moja wina ,że Ci temat usuneli. Lepiej mu na wbijać ,że temat nie potrzebny ,że był itd. Czy lepiej zachęcić do dalszego tworzenie TuT'ów? Tworzenie TuT'ków zawsze będzie lepsze niż nie robienie niczego. Tym bardziej ,że Boy nie wrzucił kogoś pracy tylko swoją.

Wiadro Bluba Rura Blant

 

(̅__(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅ a̲̅ ̅_̅_̅((()ڪ

Opublikowano

Napisales ze na kazdym dziala a jednak nie ;>

Mam serwer gdzie nie widac postaci jak sie logujesz i nie mozna sie ruszyc wiec jednak nie dziala.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja gram na PandoraMt2 i działa tylko na Wojowniku M. Sura M. Ninja K. i szamance czyli na PC na PC2 nie działa.

 

Ale fajnie działa nie loga! +

Opublikowano

Na pewno działa na serwerach 2010/2011.

Sprawdziłem na clientach PandoraMt2, Glator, ElitaMt2, AxsonMt2 i chodzi ładnie. Nie loga!

 

Prosimy o DMG hack'a!

PS. Waithack też się sprzyda.

Opublikowano

Na Balmorze będzie śmiagało?

 

EDIT:

NIe śmiga :[ zrobiłem wszystko tak jak ma być (chyba) ale raczej tak.

1312454350-U203760.png
Opublikowano

Na Balmorze będzie śmiagało?

 

EDIT:

NIe śmiga :[ zrobiłem wszystko tak jak ma być (chyba) ale raczej tak.

 

a jak edytowałeś index to zapisałeś, bo jak ja edytowałem to nie dałem zapisz i nie działało mi

Opublikowano

Mam problem "Gram na GladorMT2" sciągam to od ciebie ^^ wklejam do Packa edytuje index robie tak jak ty uruchamiam Tam jest Patcher i zaraz mam to samo co wcześniej z Index mi się to usuwa i nie wiem co dalej . a chce iść na mapke 200 lvl po expić

76561198375594763.png

Opublikowano

Przez obejście uruchamiaj nie przez patchera

Otwierasz notatnik

wpisujesz metin2.bin

zapisujesz w folderze z metkiem i zmieniasz nazwe z .txt na .bat

i gotowe!

 

Masz tu filmik Jak zrobić obejście przez notatnik.

http://www.youtube.com/watch?v=RC43VQfUpUA

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...