Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.5] MineCraft Survival + Frakcje + Kropla RPG Zapraszamy jedyny w swoim rodzaju


BamboXxX

Czy podoba ci się serwer  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? serwer

    • Tak
      6
    • Nie
      0
    • Trzeba co? zmieni?
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

99716535961415099755.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: s32.mineserv.eu:40493

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + Frakcje + Kropla RPG

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 60

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

pluginy.png

Lista pluginów dostępna na serwerze pod komędą

/plugin

zespol.png

HardKoX- HeadAdmin

BamboXxX- Admin

Szukamy - Moderator

Szukamy - MidMod

dodatkowe.png

Na naszym serwerze czeka ciebie wiele przygód

w tym wiele eventów i nasze ciekawe pomysły które urozmaicą ci grę.

Więc zapraszaj swoich kolegów do wspólnej zabawy.

Pamiętaj, żę nasz serwer jest profesjonalny i nie musisz się obawiać

szybkiej zmiany mapy.

 

 

Prezentacja serwera :

 

 

Oto SS z serwera:

93350622041858002573.png

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

NIE moge wbic na serwa jest 48/60 osob wbijam i ciogle czarny ekran DaFUQ

 

Oki dziala to teraz Wymienie rzeczy czemu nie grac na serwie

 

1 Kazdy na xray i innych chitach napierd@L@ etc xray aurakill flyhack itd

2 na evencie koles tp ludzi do siebie i wszystkich zwalal nie wiem czy to bylo zaplanowane przez adminaale oskarzyl mnie jeszcze o to ze uzywalem kamieni na spleefie .....

3 po evencie nie mozna sie tp trzeba wyjsc na pvp i zostac zabitym .... dlatego serwer do dupy moim zdaniem

Kordy gildi Demons x -61 z -2500 rozpierdolcie ich :) (KLONUJA DIAXY)

Opublikowano

ref

 

NIE moge wbic na serwa jest 48/60 osob wbijam i ciogle czarny ekran DaFUQ

 

Oki dziala to teraz Wymienie rzeczy czemu nie grac na serwie

 

1 Kazdy na xray i innych chitach napierd@L@ etc xray aurakill flyhack itd

2 na evencie koles tp ludzi do siebie i wszystkich zwalal nie wiem czy to bylo zaplanowane przez adminaale oskarzyl mnie jeszcze o to ze uzywalem kamieni na spleefie .....

3 po evencie nie mozna sie tp trzeba wyjsc na pvp i zostac zabitym .... dlatego serwer do dupy moim zdaniem

Kordy gildi Demons x -61 z -2500 rozpierdolcie ich :) (KLONUJA DIAXY)

Człowieku nie denerwuj mnie . Można się tepać dzieciaku ale po 3 sek bez ruszania się ! a zabijać na spawnie sie nie da !
1325845644-U48159.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...