Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na który kompie będzie mniej lagował Metin2?


MoFix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam... Mam 2 komputery do dyspozycji, i mam pytanie, na którym będzie mniej lagował MT2?

 

1 komputer:

 

Procek: AMD Duron 1,3 GHz processor

Ram: 640 MB SDRAM

Karta Graficzna: NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro (32 MB)

Zasilacz: Fortron 350W

Windows: XP Professional SP3

 

2 komputer:

 

Procek: AMD Athlon 3600 + 1,99 GHz

Ram: 256 MB DDR2

Karta Graficzna: ATI Radeon X1650 Series (256 MB)

Zasilacz: FeveR 400W

Windows: XP Professional SP3

 

Help ;] Za sensowne odpowiedzi daję lajki ;]

Daj Like'a ^^

Opublikowano

Oto wymagania metin2PL

Minimalne wymagania sprzętowe OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7 Procesor - Pentium 3 1GHz Pamięć - 512M Dysk twardy - 1 GB Karta graficzna - Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM Karta dźwiękowa - DirectX 9.0 Myszka - Myszka kompatybilna z Windows

 

Zalecane wymagania sprzętowe OS - Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7 Procesor - Pentium 4 1.8GHz Pamięć - 1G Dysk twardy - 2 GB Karta graficzna - Karta graficzna posiadająca więcej niż 64MB RAM Karta dźwiękowa - DirectX 9.0 Myszka - Myszka kompatybilna z Windows

 

Więc na obu CI będzie solidnie lagował

Opublikowano

Prawdę mówiąc, to na żadnym z nich, nie postawisz, ani nie zagrasz w Metin2..

Na takim komputerze, to możesz się pobawić w paincie, ewentualnie w pasjansa.

Opublikowano

Na 2 będzie Ci mniej lagował. Też mam jakąś starą karte graficzną 256 a dokładnie Radeon 9250, i ramu 1,5GB, procek 1,8 i wg mnie to są takie minimalne wymagania żeby jeszcze jakoś zagrać w tego metina :P

 

@edit

 

jasne że solidniej, kiedyś miałem 512 i słabo chodził, dokupiłem 1GB i widziałem poprawe wyraźną.

Opublikowano

Jakbyś pobawił się w opcjach systemowych może by ci aż tak nie lagował na 2.

 

Na 1 nawet nie odpalaj.

Opublikowano

32 mb grafika. o.O

 

Jasne że drugi, tutaj chodzi o grafikę, a jak wyskoczysz z 32mb, komp Ci się zatnie.

Na pierwszym jak i na drugim będzie Ci się zacinał, słabe kompy.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Gość koxxxik12
Opublikowano

Masz słabe parametry ,ale żeby nie offtopować masz lepszy 2komp i mniejsze lagi będziesz miał na tym 2

Opublikowano

Drugi jest lepszy, jeśli dorzucisz ramu do niego, a jeśli nie dorzucisz to i tak drugi bo 2 rdzeniowy procesor, ale ramu mało będzie.

Opublikowano

Na 2 kompie będzie mniej lagować ale dobrze by było jak byś dodał tam z 1 gb ram + to bd już burza w metka

softuser.jpg

Dawajcie + jeżeli pomogłem to nic nie kosztuje.

Jeżeli potrzebna pomoc pw pomagam tyle ile w mojej mocy.

I love Rock.

Opublikowano

Na Komputerze Nr 2 Ponieważ ?

Ma Lepszą Graficzną Kartę Oraz Ma Więcej Ramu :)

XPlAl.png

 

Dasz Like ?! :D

 

 

Opublikowano

Temat chyba wyczerpany i można zamknac :)

 

zeby nie bylo offtopu:

Graj na 2 beda mniejsze lagi ale i tak radze grac w gry ze słabsza grafika.

Opublikowano

Tak jak większość ludzi opisała komputer nr 2 , na czas ilośći ramu która teraz posiadasz ustaw ustawienia w config.exe w metin2 , na CPU , czyli gra będzie bardziej wykorzystywać procesor a ram i grafika troszeczke odpocznie zanim nie dokupisz ramu :)

Opublikowano

Zdecydowanie drugi.

Na pierwszym nie odpalaj bo to się źle skończy :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Na drugim , lecz według mnie też Ci będzie lagować. Prawdę mówiąc słabe kompy xD

Do tego drugiego dokup pamięć ram i może trochę kartę graficzną - wtedy sobie będziesz mógł dobrze pograć.

Za duża sygna.. a ja się tak namęczyłem :/ xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...