Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Nie mogę otworzyć "Skrzynki"


Havaii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam taki problem ponieważ nie mogę otworzyć "skrzynki" ponieważ pokazuje mi się takie coś :

post-604459-0-39747700-1336804648.png

Za pomoc dam lajki

@Dit

Trochę nie wyraźnie Ale tam pisze "Server error (65)

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Siema mam taki problem ponieważ nie mogę otworzyć "skrzynki" ponieważ pokazuje mi się takie coś :

post-604459-0-39747700-1336804648.png

Za pomoc dam lajki

@Dit

Trochę nie wyraźnie Ale tam pisze "Server error (65)

 

Wejdź od nowa do gry, wtedy powinno być dobrze, jeżeli błąd będzie dalej spróbuj napisać do NEXON'a, innego rozwiązania nie ma.

Na internecie min. na forum nexona piszą o tym, że wiele osób ma ten błąd i trzeba pisać do Nexona.

Opublikowano

Okej już wszystko gra zmieniłem serwer.

A żeby nie robić spamu mam drugie pytanko

Dlaczego specjaliści kosztują 17,500GP na 7 dni ? przecież wcześniej kosztowały 12,500GP za 7Dni ??

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Okej już wszystko gra zmieniłem serwer.

A żeby nie robić spamu mam drugie pytanko

Dlaczego specjaliści kosztują 17,500GP na 7 dni ? przecież wcześniej kosztowały 12,500GP za 7Dni ??

Możliwe, że grałeś wtedy kiedy była przecena na spece.

Opublikowano

Okej już wszystko gra zmieniłem serwer.

A żeby nie robić spamu mam drugie pytanko

Dlaczego specjaliści kosztują 17,500GP na 7 dni ? przecież wcześniej kosztowały 12,500GP za 7Dni ??

 

Wcześniej dodali CPT. Souza i udostępnili go od rangi MSG4 i 12,5k gp w ramach przeceny.

Gość _Maxiu_
Opublikowano

Chyba dla tego że na US widziałeś i dla tego ;D

=D

Tak czy owak, spece lepiej kupywać na wyższych rangach xD

Bo teraz (na mojej) masz tylko medy..teraz chyba clymore..

 

(Thx za wbicie lvl'a)

 

A właśnie co z tej skrzynki Ci poleciało ?

Opublikowano

Chyba dla tego że na US widziałeś i dla tego ;D

=D

Tak czy owak, spece lepiej kupywać na wyższych rangach xD

Bo teraz (na mojej) masz tylko medy..teraz chyba clymore..

 

(Thx za wbicie lvl'a)

 

A właśnie co z tej skrzynki Ci poleciało ?

2000GP ;/

b.t.w

Ale nie zmieniasz hasla ;x ?

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...