Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co i jak z DT na serwerach prywatnych.


hollowLies

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Demon Tower(DT)

 

Wieża znajduje się na końcu Świątyni Hwang

 

witynia.jpg

składa się 8 pieter na każdym mamy coś innego do wykonania:

1.Do zniszczenia kamień metin (50lvl)

parteri.jpg

2.do wybicia wszystkie demony

3.do wybicia wszystkie demony(+boss)

4.Do zniszczenia kamienie metin(20 minut po zniszczeniu 1 metina)

najpierw metin(55)

53829727.jpg

!!!UWAGA!!!

po zabiciu tego metina wyskoczy nam lista liczb

35172166.jpg

Przedostatni ciąg liczb to kordy dobrego metina

Później zabijamy metina(60lvl)

20502146.jpg

5.Do otworzenia 5 pieczęci (kamienie otwarcia)

Pieczęć:30972819.jpg

Kamień:61505489.jpg

kamienie wypadają od 2 spota demonów z Brutalny Demoni Łucznik.

najlepiej jak bije 1 lub 2 osoby wybrane wcześniej (liderzy dt), ponieważ na te piętro jest tylko 20 min.

Osoby które nie bija potworów lepiej żeby odwołały konie i spokojnie poczekały pod ścianą bardzo ułatwia to działanie bijącym.

6.Do zabicia spot demonów(+boss)

NAJPIERW zabijamy wszystkie moby a później Elit. Króla Demonów

jeżeli się do tej kolejności nie dostosujemy kowal nic nie ulepszy.

NAGRODA Po pokonaniu króla pojawia się kowal który ulepsza lecz nie zawsze itemki na dowolny + bez substratów (biała perła itp.) tylko za yang. Dodatkowo szansa na ulepszenie przedmiotu jest tu zwiększona o 10%.

To jaki jest kowal zależy od miejsca zabicia króla

 

Mapa by RufuS

K - spawn króla

T - nasz spawn na 6 piętrze

35512509.png

Płatnerz - Zbroja , Tarcza , Hełm (żółty)

Brońmistrz - Miecze , Łuki i tym podobne (BŁĄD spolszczenia (chyba) wyświetla nazwę Zbrojmistrz)(niebieski)

Jubiler - Naszyjnik , Branzoleta , Kolczyki , Buty (różowawy)

Mapa dziala tylko gdzy bije 1 os. bossa

7.Do zniszczenia kamienie metin (65lvl )

jest ich 5

37063613.jpg

8.Do zabicia metiny (70 lvl)

93397214.jpg

UWAGA pojawi się bardzo dużo demonów(załącznik) które za pomocą lepiej zlurowac na 2 koniec komnaty niż jest metin i uciec białymi flagami, ponieważ przy zbyt dużej ilości mobow (4,5 metin) wyrzuca nas z dt.

Z metinow leci Nieznana Stara Skrzynia a z niej mapy mapami Sa-Gui się nie przejmujemy bo się nam na nic nie przydadzą, ważna mapa to Zin-Sa-Gui która przeniesie nas na kolejne piętro.

8.Do zabicia spot demonów

tu potrzebujemy klucz podobnie jak z mapami Zin-Bong-In inne nie działają Klucze wypadają z Niesm.Ducha gdy mamy klucz przeciągamy go na Postument (jak z pieczęciami)

9.Do zabicia demony + Boss "Ripper"

tu po prostu zabijamy demony i bossa ciężko jest położyć bossa bez polimorfii wiec lepiej się w odpowiednie marmury wyposażyć wcześniej.

 

Nie zabraniam kopiowania, jednak uszanuj moją prace i napisz kto ją wykonał.

hollowLies.

hardyizory.jpg



/ To co było, nie wróci... /


Opublikowano

Dla niektórych może i zbędny tut, ale dla początkujących bardzo się przyda. I nie tylko na privy, bo i na PL może ktoś nie wiedzieć jak DT się przechodzi, więc uważam, że tut bardzo pomocny. Masz lajka :)

maarius.png

 

Kliknij "Lubię to" - to nic nie kosztuje.. :D

Opublikowano

No właśnie dołączam się do pytania :D Jakie są różnice ;P Bo jak narazie doliczyłem się jednej , bo na dzień dzisiejszy na PL'u nie ma kord ;P

 

Możesz dopisać ,że czasem po ripperku jest Niebieska śmierć :)

 

 

Lajk

OndteAw.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...