Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zrobić serwer minecraft mieszany FB/RPG/SURV?, hamachi czy dedyk?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam do was pytanie, a mianowicie

 

Czy zrobić serwer mieszany RPG/SURV/FB, czy może FB/Surv, Surv/RPG? jaki byście chcieli?

I czy ma być on na hamachi czy postarać się o dedyka?

aktualnie mam na mineserv.eu 4crafty troche mało ;/

Jak chcecie dedyka to musicie sms wysyłać żebym crafty dostał

:)

 

Jak serwer ma być hamachi to oto mój sprzęt:

Procesor: AMD Athlon III 2x 2.9Ghz

Ram: 2048MB

Dysk Twardy: 520GB

Karta Graficzna: nVidia GeForce 9800 GT TM 512MB

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

@ref

 

//ref co24h

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Nowicjusz
Opublikowano

Rifresze robimy co 24h. :)

 

Oczywiście, że dedyk lepszy, ale póki nie kupisz na trochę, nie zbierzesz graczy, to nikt Ci smsa nie wyśle, bynajmniej ja tak sądzę.

Myślę, że na hamachi nie opłaca się robić na wiele osób. Moim zdaniem Hamachi nadają się tylko na grę z kilkoma przyjaciółmi, jakieś serie Let's Play, ale nie na 30 osób +...

Opublikowano

no wiem ;]

Puki co to muszę zebrać ludzi, którzy są w stanie płacić miesięcznie sms-em za 4.92zł

Zapraszam do odsłuchania utworu w wykonaniu naszego zespołu

Weekend - Za każdą chwilę z tobą :

 

Opublikowano

FB/Surv

 

 

Na takim kompie mało ludzi pociągniesz więc nie stawiaj Hamachi ani Non-Hamachi(Nie mylić z dedykiem) tylko Dedyka. Masz jakies tam za free poszukaj w dziale Tutoriale, dużo jest.

**\\BS//**

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...