Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

V&S Serwer [FreeBuild] [Wojna gildi] [1.2.5] [no-wl] [No Premium] [Pvp poza miastem]


Vegath

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngV&S SerwerDiamond_%28Gem%29.png

inf0.png

de2zjo.gifAdres IP: s31.mineserv.eu:24890

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

pluginy.png

FoundBoxx, Orebfuscator, Group Manager, World Edit, Vault, PermissionEx, World Guard, AutoMassage, LightVote, IConomy, AuthMe, Permissions, BKCommonLib, OpenInv, MobArena, Essentials, Jobs, ChatManager, LWC, NoLagg, ChestShop, Factions.

zespol.png

Vegath - HeadAdmin

ShiZerO - Znajomy [Ranga]

Melo - Znajomy

kacpiik - Znajomy

dodatkowe.png

Zapraszam bardzo serdecznie ;) Miła atmosfera, miły zespół, pełno zabawy :)

 

// Bez handlu, Lord Hades.

Opublikowano

Nie polecam servera! Zbanowali mojego kolege za to ,że znalazl zelazo.

 

Kiedy zaczolem sprawiać mu klopoty to mnie wyciszył. Server okropny tłumaczył się ze jak sie kopie prosto do surowca to napewno ma się x-ray!

Opublikowano

Nie polecam servera! Zbanowali mojego kolege za to ,że znalazl zelazo.

 

Kiedy zaczolem sprawiać mu klopoty to mnie wyciszył. Server okropny tłumaczył się ze jak sie kopie prosto do surowca to napewno ma się x-ray!

Nie polecam servera! Zbanowali mojego kolege za to ,że znalazl zelazo.

 

Kiedy zaczolem sprawiać mu klopoty to mnie wyciszył. Server okropny tłumaczył się ze jak sie kopie prosto do surowca to napewno ma się x-ray!

 

Program wykrywał x-raya! :)

Opublikowano

Nieogarniety [email protected] kolega uzyl bugu i z 40k zmienil w 3 sek 240k...i ani bana ani warna ani nic.2.na /ma j w pokoju wyboru postaci jest pvp,wiec tymbardziej z H@ idiota... Pozdro Vagath

Nieogarniety [email protected] kolega uzyl bugu i z 40k zmienil w 3 sek 240k...i ani bana ani warna ani nic.2.na /ma j w pokoju wyboru postaci jest pvp,wiec tymbardziej z H@ idiota... Pozdro Vagath

Zobacz że to jest mój znajomy... To nie jest player..-.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...