Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Survival 1.2.5 - [NO-Hamachi] [NO-WL] [Dedyk-Survial] [10 slotów] Serdecznie Zapraszam


Krystian1909

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

inf0.png

 

 

 

de2zjo.gifAdres IP:f22.owncraft.pl:25031

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvp: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 10

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

pluginy.png

 

 

de2zjo.gifAuthMe

de2zjo.gifChestShop

de2zjo.gifAutoAnnouncer

de2zjo.gifBKCommonLib v1.18

de2zjo.gifCraftBook

de2zjo.gifCraftBookCircuits

de2zjo.gifCraftBookMechanisms

de2zjo.gifCraftBookVehicles

de2zjo.gifEssentials

de2zjo.gifEssentialsChat

de2zjo.gifEssentialsAntiCheat

de2zjo.gifEssentialsGeoIP

de2zjo.gifEssentialsSpawn

de2zjo.giffoundboxx

de2zjo.gifiConomy

de2zjo.gifJobs

de2zjo.gifLWC

de2zjo.gifMobArena

de2zjo.gifNoLaggChunks

de2zjo.gifNoLagg

de2zjo.gifNoLaggItemStacker

de2zjo.gifNoLaggItemBuffer

de2zjo.gifNoLaggMonitor

de2zjo.gifNoLaggLighting

de2zjo.gifNoLaggTNT

de2zjo.gifOrebfuscator

de2zjo.gifPermissions

de2zjo.gifPermissionsEx

de2zjo.gifVault

de2zjo.gifWorldEdit

de2zjo.gifWorldGuard

 

zespol.png

 

Krystian1909&Znaleziatko

 

dodatkowe.png

 

Bardzo serdecznie zapraszam do udziału na moim serverze.

 

Oferujemy:

-Możliwość zakupu Vip'a

-Fajną atmosferę

-Ogarniętych adminów

-Starannie zrobioną mapę

-Brak lagów

-I wiele wiele więcej

 

 

Na co czekasz,wpisz Ip i baw się razem z nami!

 

Administratorzy w wieku 16-17 lat.

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Why ?

Admin to jeden wielki nie ogar, wyzywa go vip klnie na niego a on sobie nic z tego nie robi "Bo kupił vipa!"

Po drugie administracja nie da złego słowa o tym serwerze powiedzieć i wyrazić swojej opinii.

Takie jest moje zdanie.

 

@down

 

Nie chodzi mi o itemy :)

Tylko o administrację.

A ty tylko i wyłącznie napisałeś tak ponieważ chcesz mieć moderatora :)

 

 

@edit

 

Powiedziałem już, że nie chodzi mi o itemy :)

Więc albo jesteś ślepy albo tak głupi że twoim jedynym argumentem jest to, że zniknęły mi itemy.

 

@edit x2

 

Mówisz tak wyłącznie dlatego, że jak byś nie napisał dobrego słowa o tym serwerze na mpc to administrator nie dał by ci moderatora :)

Opublikowano

up@

 

dlaczego go nie polecasz?

bo przy zarejestrowaniu sie nie zrobiles reloga i Ci itemy wypadly?

 

dobra 12latku, na volcie bylo tak samo .. ;)

zabili cie wypadly Ci wszystkie itemy to juz na mpcforum pod tematem reklamy niepolecasz serwera.

skonczylem :)

Opublikowano

Nie polecam serwera.

Why ?

Admin to jeden wielki nie ogar, wyzywa go vip klnie na niego a on sobie nic z tego nie robi "Bo kupił vipa!"

Po drugie administracja nie da złego słowa o tym serwerze powiedzieć i wyrazić swojej opinii.

Takie jest moje zdanie.

 

@down

 

Nie chodzi mi o itemy :)

Tylko o administrację.

A ty tylko i wyłącznie napisałeś tak ponieważ chcesz mieć moderatora :)

 

 

@edit

 

Powiedziałem już, że nie chodzi mi o itemy :)

Więc albo jesteś ślepy albo tak głupi że twoim jedynym argumentem jest to, że zniknęły mi itemy.

 

@edit x2

 

Mówisz tak wyłącznie dlatego, że jak byś nie napisał dobrego słowa o tym serwerze na mpc to administrator nie dał by ci moderatora :)

 

Kolego drogi,rozumiem twój ból,może ten serwer nie został stworzony tak jak byś chciał,może dla Ciebie nie jest on ideałem (a pewnie takiego serwera szukasz) ale zapewniam Cię że nie jestem cyt."nieogarem" i wiem co robię.Co do przekleństw na serwerze,fakt iż kolega przeklinał ale sam pomyśl jak bym każdego za każde przekleństwo wyrzucał to pewnie było by z 2 osoby.Nie wspomniałeś też o tym że upominałem gracza aby przestał używać wulgarnych słów.Dostał dwa kicki i się uspokoił.Tak postępuje prawdziwy administrator.Banowanie graczy nic nie pomoże a wręcz zniechęci innych.Zanim będziesz oceniał inne servery powiedz mi czy widziałeś kiedyś serwer na którym nie było problemów,nikt nie przeklinał,nikt nikomu nie dokuczał?Niestety lecz dzisiejsza młodzież jest bardzie "pobudliwa" niż wcześniej.Dlatego proszę innych graczy,zanim wejdą,zanim zaczną grać aby nie uwzględniali komentarzy powyżej.Gracz kroganin1 chyba chciał mi zrobić na złość.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...