Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FreeBulid][NoPremium][Jobs][1.2.5][Miasta][Dzialki] po prostu PixelCraft Zapraszam


Zamorakk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
photo-591472.pnggenerate_logo.png?name=PixelCraftphoto-591472.png

 

G.png

 

 

strzalka.gifNazwa serwera:

PixelCraft

 

 

 

strzalka.gifIP serwera: f8.owncraft.pl:25097

 

 

P.png

 

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

 

strzalka.gifPvP: Tak/Nie

 

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

 

strzalka.gifSloty: 23

 

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

 

strzalka.gifNether: Tak

 

 

 

pluginy.png

 

 

strzalka.gifPluginy: Jobs, LWC, iConomy, Multiverse-Core, ChestShop, Jobs Itp

 

 

zespol.png

 

 

strzalka.gifZałoga: Admini: Zamorak669, mati056 i inni

 

 

 

D.png

 

strzalka.gifNa serverze jest opcja kupna konta Vip lub superVip (sVip)

 

 

Ktory umozliwia wiele ciekawych komend i funkcji i polepsza

 

 

ocene na serverze. Wiele roznorodnych form platnosci (w tym

 

 

sms), Info spawn i forum!

 

 

Mam nadzieje ze moja reklama sie podoba wam

:D

 

 

, Zapraszam na ten server, ma super klimat i fabule ktora bardzo

 

 

dobrze urozmaici gre poza lataniem po jaskiniach z kilofem

 

 

(Oczywiscie to tez

:)), Miasto NightCity jest duze i znajdziecie w

 

 

nim

 

 

cos dla ciebie!

 

 

Pozdrawiam All, i Zapraszam!

 

Bez-nazwy_hswhqps.png

Opublikowano

Ukradziona nazwa !

Mój serwer PixelCraft posiada nazwę nadaną oficjalnie 2 miesiące temu !

Proszę o zmienienie nazwy :)

r718w5.png

Ludzie używajcie Alt'a, bo chyba jest różnica w tym czy robimy komuś "łaskę" czy "laskę"

:)

Opublikowano

"Rejestracja: 05 maj 2012" - To jest Rok Temu :P? a jeżeli mówisz prawdę daj jakiś dowód

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

3 razy bylo zmieniane IP na inne zajebiste maszyny mam cie gdzies nie bede ci dawaj jakiś posranych dowodów , jebie mnie to ze nie wierzysz

od nie dawna to reklamuje dzis serv OFF i robie inny mam znajomosci dlatego tyle graczy .

Opublikowano

Haha pozdro. Jeśli tak się odnosisz do osoby która tylko kulturalnie ci zwróciła uwagę, to nie wiem jak niski jest iloraz twojej inteligencji. Wiem tylko, że na pewno nie wiele osób z tego forum zagra na serwerze, gdzie admin to dres który się odnieść po polsku i kulturalnie nie potrafi (łacina się nie liczy).

Opublikowano

Double:

http://www.mpcforum.pl/topic/608647-pixelcraft-no-wl-no-premium-125-247/page__p__4405736__hl__pixelcraft__fromsearch__1#entry4405736

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...