Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nikt nie może wejść na Mój serwer oprócz Mnie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Mam taki problem otóż nikt nie może wejść na mój serwer oprócz mnie. Poszedłem do brata z clientem z dwoma rodzajami plików root. Jedne z końcówką 100 drugie z normalna z hamachi. Na jednych i drugich ma "Błąd podczas łączenia się z serwerem". Więc postanowiłem zrobić moda. Na modzie jak i na cliencie ja mogę wejść a brat nie... Zrobiłem dwa serwery jeden z koncówką 100 drugi z hamachi. Proszę o pomoc. Pliki by Badar.

Pozdrawiam

 

IP HAMACHI 5.242.103.32

Opublikowano

A portmapa włączyłeś??

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

portmap wlaczony. a co do serwerimfo w rootach to probowalem z koncowka 100 i normalna z hamachi i nic...

Zaraz zauploduje moj port map

Opublikowano

Port Map

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/nPNDr/PortMap.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/684b4a06da9a8b90d20ed1a65b7dd65792c56cafe66791c29dccbc043e6114ac/analysis/1336678270/

 

11 / 42

 

Pisz Tutaj

 

http://www.mpcforum.pl/topic/347801-szukam-kogos-kto-mi-rozpakujezapakujeedytuje-pliki/

Zakaz handlu na forum.

Opublikowano

Jeśli pliki 08 to zrób spol, dla sb z ip .100 a dla innych z normalna, jesli pliki 2k10 to musisz uzyc Mc launcher v2 i oni tez musza mieć ip normalne a ty z .100

W portmapie all porty z ip .100

Jeśli nadal nie działa to odblokuj porty w routerze jeśli masz, musi działać

Niech wylączą antyvira, zapore i inne gówna aby nic nie blokowało i u sb też wylącz

Opublikowano

Laucher

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/8Z542/iLaucher.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/78906156164b7f8ca97454c413af9f2bc44597a6bfee11e5654b35474ee82d0f/analysis/1336687479/

 

20 / 42

 

Spolszczenie

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/cpZ4J/iSpolszczenie.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/ec774a1ac9001be1aee0244a950d6f51852fd8ce4f99ef7aa45e98445a58baee/analysis/1336687566/

Zakaz handlu na forum.

Opublikowano

zmienilem port maly ale teraz ma kicka przy wybieraniu postaci. Prosze o pomoc. Piszcie na gg 4845502 lub olaczajcie do sieci hamachi SupleMT2/1 SupleMT2/2 itp haslo 12345

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...