Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Szukam hacka / podmiany plików aby w eq mieć max 2,3kkk


maci93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , szukam hacka/ plika do podmiany aby mieć w eq min. 2,2kkk z góry dzięki za pomoc. Będą +/-

veou4z.jpg

Opublikowano

2 posty up . serwer xenox // up na kamerze można mieć tylko 2kkk na tobole i 999kk na handlu...

veou4z.jpg

Opublikowano

To działa jedynie po stronie serwera! Nie można zmienić tego w cliencie..

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Człowieku ! Jeśli jesteś człowiekiem! Nie ma czegoś takiego ! To administrator serwera musi zmienić w plikach serwerowych! Zaden cheat Ci tego nie zmieni!

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

A ten się uparł i dalej swoje.. Przeczytaj mój poprzedni post i się dowiesz, że nie - nie ma !

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Istnieje coś takiego na 100% bo widzialem jak na serwerze PandoraMT2 Koleś wystawił trute za 2kkk a ja moglem wystawic cos max za 999kk tak że...

sygnathl.png


Opublikowano

ref . post uP został zgłoszony.

 

Zgłoszenie postu. który ma sens i nie narusza regulaminu nic Ci nie da :)

 

Istnieje coś takiego na 100% bo widzialem jak na serwerze PandoraMT2 Koleś wystawił trute za 2kkk a ja moglem wystawic cos max za 999kk tak że...

 

Więc wystawiał na kamer Modzie bo tam można wystawić item za 1,999,999,999.00 a na handlu tylko 999kk tak jak napisałeś :) Można jedynie wystawiać itemy ale nie ma mowy o powiększaniu ilości kasy w eq..

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Istnieje coś takiego na 100% bo widzialem jak na serwerze PandoraMT2 Koleś wystawił trute za 2kkk a ja moglem wystawic cos max za 999kk tak że...

gmowie dają ziomką swoim pełne przywileje na ktore ty liczyć nie możesz... może to był gm na swojej postaci do szpiegowania xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...