Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineFreak [nic dodać nic ująć] [Dedyk]


Luraos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png?size=1280x960

 

 

IP: s40.csrv.pl:31105

 

Serwer posiada (jak na razie) tylko 20 slotów. W najbliższej przyszłości rozbudowany zostanie do około 80-100 slotów. Mapa jest dobrze zorganizowana i estetyczna. Działki dla graczy są bardzo obszerne, a ich zakup odbywa się automatycznie. Dzięki doskonale zoptymalizowanej paczce pluginów mapa zabezpieczona jest w 100%. Nie ma możliwości kradzieży albo niszczenia budowli. Przyjazna administracja zawsze służy pomocą. Mamy również własną stronę internetową na której znajdziecie wszystkie aktualności, informacje, konkursy i wiele więcej.

Serwer ma charakter FreeBuild.|

2614443.png

Opublikowano

moze podaj jakies pluginy i typ serwera bo tak no nawet mi sie mc nie chce odpalac .. ale sprawdzę serwera

 

EDIT

Serwer Fb surv slaby tylko fajnie zbudowany spawn a tak to portale nie dzialaja dzialki maja wymiary 30x30 bodajze i sa porostawiane na około spawnu gdzie wogóle nic nie mozna znalesc nie polecam :P

Opublikowano

Olej narzeka bo go zjechali na serwie i dostał bana :D Serwer nie jest zły. Wyraźnie widać, że jest w budowie i to tylko kwestia czasu nim wszystko będzie działać. Przyjaźni admini - wystarczy zgłosić problem i od razu zostaje naprawiony. Polecam!

Opublikowano
Dzięki doskonale zoptymalizowanej paczce pluginów mapa zabezpieczona jest w 100%.

 

Wiesz co to znaczy "optymalizacja" ? Chyba nie ..

Jakim cudem dzięki zoptymalizowanej paczce, mapa może być zabezpieczona?

Chyba dzięki "odpowiednio dobranej" paczce...

 

Błędy w prezentacji - już od razu widać poziom serwera.

Opublikowano

Swietny serwer! Szukalem takiego juz od dlugiego czasu.

Na serwerze panuje mila atmosfera, admin zawsze pomoze, ale jedyny minus to ze malo graczy, wiec wbijac ludzie! :D

Pozdrawiam, Shelbygt50

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...