Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wystawić coś za ponad 1kkk?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko prosze mi tu z KamerModem nie wyłazić. Grzecznie prosze. To dla noobkow dobre.

Mi chodzi która opcja w kliencie za to odpowiada? Grałem na serwerze DevuxMT2, gdy wejde na niego przez klienta od PLa, to w sklepiku item mozna wystawic za 999kk, a gdy wejde przez oryginalnego klienta DevuxMT2 to mozna item za 1.9kkk wystawiac. A to oznacza, że gdzies w kliencie jest taka opcja/mozliwosc zmiany tego w innych klientach. No wlasnie tylko jak? Gdzie ta opcja jest?

Opublikowano

Nie,po prostu admini DevuxMT2 ustawili tak w plikach serwerowych ze da sie do tego limitu,a ty mając ich clienta nic na to niezdziałasz...

Pzdr.

Licze na +;D

52e31fec.jpg

09.05.12r

 

Pomogłem?

 

 

Daj +!

Opublikowano

Nie, ponieważ weszłem ich klientem na inny serwer, i też można wystawiać za ponad 1kkk. Andre89 bez urazy ale nie znasz sie i nie udzielaj sie jak nie znasz odpowiedzi. Pytam ponownie, gdzie ta opcja jest? W jakim pliku?

Opublikowano

O to Ci chodzi ?

http://www.mpcforum.pl/topic/123675-tutorial-maksymalny-handel-yangami/

 

O prosze cóż za celny 100% strzał w dziesiatke;) Dziękuje pięknie;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...