Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MegsCraft [20.Slotów][Roleplay 'n' Survival][Jobs][Dedyk (24/7)][Miła Atmosfera][Polska]


MrRiserM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ceny działek zostały poprawione oraz ceny w sklepie odpowiednio zmodyfikowane! Teraz jest możliwość kupna działki w starym osiedlu (10x10 za 10k) lub działki w nowym osiedlu (15x15 za 15k) .

 

Serdecznie polecam server !

 

Moderator(!) KKamil .

Opublikowano

Jeden z najgorszych serwerów, na których grałem.

 

- Mapa do bani - skopiowane budynki, w wielu miejscach zniszczona.

 

- Administracji albo nie ma, a jeżeli jest to banuje graczy.

 

- Nudna rozgrywka.

 

Mogę się założyć, że jest to kolejny serwer, który będzie działał maksymalnie dwa miesiące.

 

Z mojej strony nie polecam tego serwera.

fl9Am.png
Opublikowano

Ten server już działa ponad kilka miesięcy . Administracja banuje za np. Spam z reklamacją ... Pewnie masz na początku nicku back czy coś takiego, więc tak masz bana ... Reklamacja ...

Opublikowano

Jeden z najgorszych serwerów, na których grałem.

 

- Mapa do bani - skopiowane budynki, w wielu miejscach zniszczona.

 

- Administracji albo nie ma, a jeżeli jest to banuje graczy.

 

- Nudna rozgrywka.

 

Mogę się założyć, że jest to kolejny serwer, który będzie działał maksymalnie dwa miesiące.

 

Z mojej strony nie polecam tego serwera.

 

Napisałeś 2 posty !

drógi post był w starym temacie i też nas oczerniał.

 

Dostałeś bana za cheaty !

Opublikowano

Przepraszamy za serie Crashy ale nasz VPS się resetował ;)

Opublikowano

Serwer juz jest stabilny a współwlasciciel powrócił !

Opublikowano

Mieliśmy dzisiaj małe problemy z XAuth i postanowilismy zamienic go na AutchMe.

 

Były też straszne lagi ale spokojnie wywolane XAuth'em ;)

 

Juz wszystko działa.

Opublikowano

Od wczoraj serwer był off i mapa surowcowa się zresetowała.

Opublikowano

Trochę zmieniła się kadra doszedł jeden administrator. Planujemy dalszą modernizacje dróg ale czekamy na większe zarobki z działek ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...