Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KokoCraft [Freebuild/Survival] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [20 slotów] [serwer:Dedykowany]


BurekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: Creative KokoCraft

strzalka.gifIP serwera: 188.165.21.113:8037

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Creative

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Nie

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 10

 

strzalka.gifBiala Lista: Tak

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: Wszystkie Potrzebne ;)

 

strzalka.gifZałoga: BurekPL Kemor PetitekPL ICraftOne LOGGIER

 

 

 

 

D.png

strzalka.gifSerwer creative. Poszukujemy uzdolnionych ludzi z pomyslem i ogarnieta głową. Nie kopiujących projektów z stron. O opisanie to WL pisac komentarze lub na PW.

Zapraszamy!!!

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Całkiem spoko serwer , miła i ogarnięta administracja,dobrze skonfigurowane wszystkie pluginy,miła atmosfera , brak lagów :D

Polecam 8/10

MineMPCforum Bjacz :D

DAJ PLUSA + :D

 

MINECRAFT :D

Opublikowano

server zajebiście wygląda na pierwszy rzut oka admini pomocni ale zobaczymy jak dalej pójdzie xD

@edit

server jest zajebisty tylko zmienice mapke na /warp dzialki bo chcialem zrobic piwnice i sie okazalo ze to jest mapa super plaska xD

ps

rry ale pisze z kmpa w szkole i nie mam polskich znakow

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

na 1 rzut oka spoko i całkiem ogarnięty serv

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Opublikowano

Tak więc pograłem trochę i myślę że serwer zapowiada się naprawdę dobrze

 

miejmy nadzieje że admini będą tak dalej trzymać polecam

c0a083870cbcff376202a67662460502.jpg

"Na wojnę nie idzie się po to, by zginąć za ojczyznę, tylko po to, aby jakiś inny sukinsyn zginął za własną"

Hals von Tasseninck, Wielki Książe Ostlandu

Opublikowano

wiem że ref można tylko co 24h aleee...

 

ten server jest taki zajebisty powinni na niego wbić setki a połowa kupować VIP'a

w końcu server w którym nie ma działek 1x1 !!!

 

@ref

 

server świetny. miła atmosfera :)

 

 

to już jest dziwne admin pisze że jest miła atmosfera...

TEGO JEESZCZE NIE BYŁO !!!

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

wiem że ref można tylko co 24h aleee...

 

ten server jest taki zajebisty powinni na niego wbić setki a połowa kupować VIP'a

w końcu server w którym nie ma działek 1x1 !!!

 

 

 

 

to już jest dziwne admin pisze że jest miła atmosfera...

TEGO JEESZCZE NIE BYŁO !!!

 

z graczami też musi być miła atmosfera aby server się kręcił :)

Opublikowano

@ref

 

Serwer godny polecenia ! Mila administracja, Zawsze ktoś da działkę. Admini aktywni zajmują się graczami. Ladne budowle adminów :P Wysłuchają pomysłów graczy :) Na takim serwerze zawsze chciałam grać.

 

Wbijać na ten serwer !!!

Opublikowano

Zgłaszam Się Do Adminów Proszę o Nie usuwanie Mi dzialki .... Z powodu Zepsutego Komputera nie bede mógł Przez najblizsze 14 dni Grac w Minecrafta ani Inne Gry ...

FaceBeef

 

Okej :P Rozumiem twoj ból :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...