Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Zakładanie własnego serwera/Ogólna Dyskusja


Nauczycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :D pacze i pacze i widzę coś takiego Wam się może to przyda. Ja nikomu nie pomagam w tej sprawie. =)

 

 


https://sites.google.com/site/kaliserver/home

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Nauczycielka prosiłbym .. bez żadnych prowokacji.

I nie jest to tut tylko temat do dyskusji.

W linku zawarte jest jak postawić serwer ( po niemiecku ).

Opublikowano

dlaczemu ?!?!?! ja to lubię tzn. na facebook'u nie, bo nimam :D

 

/Warn. Dyskusja dyskusją,ale na temat.

/Rakocy

 

/oh oh tak :D

/Alicja

 

:D

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

Next . . . . nie moje, ale dla bot'ków to dodaje. :D

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jl8foT2v9UA

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nBYYYat-9qM

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kwWos2eZXcY

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

czekajcie privy dzialaja na cliencie 7.4 czy 7.3? i prosze o jakis fajny priv na taki client gdzie prawie wszystko dziala z nieduzymi ratami

Opublikowano

każdy 7.3 działa na 7.4

istnieją również server''y 7.1

 

ocb co się zmieniło to chyba wiesz... fajny server . . . Andromeda polecam sama zaczełam tam grac. ^,^ więc można jakąś gildię zrobić itp.

 

 

 

/Rakocy jeszcze raz zmień temat. . . . to bd płakała xD tak btw podepnij, by było widać. :D

/Pzdr. Alishia

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

co masz na str gdzie się logujesz jaki obrazek. :D? jeżeli 4 postacie to masz 7.3 natomiast o ile pamiętam złotą cube to 7.4. 7.1 to dt, jakaś wioska itp.

Zapraszam i polecam ~Aliszja Secret


faaaaajpg_enprqxn.jpg

Opublikowano

cztery postacie mam, czyli mam pliki 7.3, ale mam nadal problem z utworzeniem postaci na koncie admina, jeszcze jedno, jak się tworzyło konta graczy w mysql???

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam takie pytanie czy wam to chodzi czy zrobiliscie juz swoj priv bo niewiem czy oplaca mi sie marnowac czas ale jak chodzi i wszystko gra to z checia go zmarnuje ;)

Opublikowano

oskar5252 jeśli twój komputer jest dobry (jeśli jesteś z niego zadowolony :rolleyes: ) to możesz zmarnować trochę czasu.

Musisz działać zgodnie z instrukcją.

Jeśli robisz to po raz pierwszy tego typu serwer to możesz mieć drobne problemy.

1375884335-U390809.png

Blue Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.Zrobilem wszystko tak jak tam podawaliscie.Server działa lecz nie moge zrobic postaci pisze "postac nie moze byc utworzona" po czym nie idzie gry wyłączyc

Opublikowano

Zrobiłem wszystko jak poniżej tylko programy SQL miałem w wersji ENG. Sciągałem klienty 7.4 eng,7.3 de,6.2 de.na pl tez próbowałem i nadal nie idzie zrobic postaci.Servery działają. Poradźcie co jeszcze warto sprawdzić

.

Part 1

Part 2

Part 3

 

plik ServerRappelz sciągłem z niemieckiej strony nie wiem czy ma to wpływ na angielską wersje gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...