Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wzór Prezentacji Reklam PlaySpan/G1 itd.


iLoveLive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałem zaproponować naszemu kochanemu forum taki oto wzór prezentacji , by każdy się do niego stosował i omijać pytania typu :

Jakim programem robione ?!

Jakie ip ?

Która zakładka ?

To jest G1 czy Play Span ?

 

80985199486816585037.png

Nazwa reklamy:

Typ: G1/PlaySpan/FunUp/Inny

Zakładka:

Rodzaj:

Ilość punktów:

IP:

Robione programem:

Dowód:

 

Tutaj proszę w Code :


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Nazwa reklamy:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Typ: G1/PlaySpan/FunUp/Inny[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Zakładka:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Rodzaj:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Ilość punktów:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]IP:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Robione programem:[/color][/font][/center]


[center][font=comic sans ms,cursive][color=#f0f8ff]Dowód:[/color][/font][/center]



 

Przykład :

 

Nazwa reklamy: Download iLivid

Typ: G1/PlaySpan/FunUp/Inny

Zakładka: Free

Ilość punktów: 20

IP: United States of America

Robione programem: Hot Spot Shield

Dowód:

65269010009626318606.png

 

Za nie stosowanie się do wzoru Warn+5% !

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

Wzór zaakceptowany. Proszę z niego korzystać, można już bądź jeżeli się przyjmie i będzie podpięty to od dnia 20.05.12 wzór będzie obowiązkowy dla wszystkich.

 

 

// ;D

1365881062-U68160.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...