Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić serwer na gotowcu by RyKoX?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

 

moze ktos opisach w punktach jak poistawic serwer na cliencie by rykox?

albo nawet na jakims innym cliencie ( tylko dajcie linka do jego downloada)

jestem w tej sprawie calkiem zielony,

Chodzi o to ze postawilem serwa na plikach by Badar, i teraz nie wuem co zrobic zeby grac, ciagle mnie laczy i laczy.. moze o czyms zapomnialem...

 

napiszcie w punktach chociaz... prosilbym bardzo ;>

np:

1. wypakuj cos do clienta Rykox

2. zmien pongi

 

itd! :> dzieki serdeczne ;>

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Na cliencie się nie stawia serwera :P. Jak już coś to na plikach serwerowych :P.

Tu jest opisane wszystko:

http://www.mpcforum.pl/topic/563479-dlpliki-serwerowe-by-rykox/

 

EDIT: nie zauważyłem, że pliki rykoxa to same pliki serwerowe bez komputerka.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

1. Pliki badara bez szans, testowane na arymana

2. Po postawieniu serwa wgrywasz moje pliki, instrukcja w temacie z plikami.

3. Rozpakowujesz plik root z pack klienta i w serwerinfo zmieniasz ip na swoje

4. Pakujesz plik root i podmieniasz w pack

5. uruchamiasz grę

di-HLXD.jpg

Opublikowano

1. Pliki badara bez szans, testowane na arymana

2. Po postawieniu serwa wgrywasz moje pliki, instrukcja w temacie z plikami.

3. Rozpakowujesz plik root z pack klienta i w serwerinfo zmieniasz ip na swoje

4. Pakujesz plik root i podmieniasz w pack

5. uruchamiasz grę

 

mistrzu dalej jakiś problem... loguje sie i loguje... ;/ na plikach arymana... ;/ i zalogowac nie moze... wyskakuje blad polaczenia...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Jeszcze trzeba porty odblokować.

http://www.mpcforum.pl/topic/98046-tut-portmap-oblokowywanie-portow-jednym-kliknieciem/
http://www.mpcforum.pl/topic/174204-dltutportmap-od-elitepvp/


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

e noo... nie rob ze mnie az takiego durnia ;P wiem :D

 

w portmapie ip z koncowka 100 co nie ;>? ;D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Tak. I wszystkie mają się świecić na zielono :P.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Tak. I wszystkie mają się świecić na zielono :P.

 

no to dokladnie tak mam szefie.. dalej blad logowania... :unsure:

 

hmm a moze to... jak mam ipv4 gateway to wpisuje ip swoje z hamachi z norm koncowka, aa ww Name Server?? ktos mi mowil ze ma byc tam 4.2.2.3 i tak wpisuje ale z oryginalu sa tam jakies inne cyfry ;p tego wina? ;P

 

aaa i w konsoli wali mi ciagle Connection refused ... ;p

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

aaa i w konsoli wali mi ciagle Connection refused ... ;p

Dobrze, że powiedziałeś.

Sprawdź, czy w navicacie nie ma żadnej tabelki uszkodzonej.

 

hmm a moze to... jak mam ipv4 gateway to wpisuje ip swoje z hamachi z norm koncowka, aa ww Name Server?? ktos mi mowil ze ma byc tam 4.2.2.3 i tak wpisuje ale z oryginalu sa tam jakies inne cyfry ;p tego wina? ;P

 

Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Dobrze, że powiedziałeś.

Sprawdź, czy w navicacie nie ma żadnej tabelki uszkodzonej.

 

nie mam pojecia jak sie to robi ;D mowilem ze jestem w tych sprawach zielony ^^:D

to co ma byc wkoncu w tym Name Server? ;p

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Sprawdź, czy jak włączysz jakąś tabelkę w navicacie, to czy nie wyrzuca ci błędu "table is marked as crashed and should be repaired".

Jeśli takowy błąd sie znajdzie, PPM na tabelę i szukasz repair table.


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Opublikowano

Sprawdź, czy jak włączysz jakąś tabelkę w navicacie, to czy nie wyrzuca ci błędu "table is marked as crashed and should be repaired".

Jeśli takowy błąd sie znajdzie, PPM na tabelę i szukasz repair table.

 

Okej sprawdze. Tylko na razie stawiam od nowa :D iii co w tym Name Server ma byc w koncu? :D

 

Nie chce mnie z navicatem polaczyc ;) a napewno wpisuje wszystko dobrze ;) ;/

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

przy wiekszosci ... a nawet praktycznie przy kjazdym wyskakuje mi : przy block_exception - > block_exception nie posiada klucza glownego ... ; /

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Rykox te pliki od arymana to jakies zjeba*e są. Navicat zepsuty, flile zilla nie łaczy ;O na badarze wszystko szłoo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

Opublikowano

Rykox te pliki od arymana to jakies zjeba*e są. Navicat zepsuty, flile zilla nie łaczy ;O na badarze wszystko szłoo

 

Pliki są ok, tylko ty coś źle robisz. badar nie możesz jeszcze spróbować jachu pl.

di-HLXD.jpg

Opublikowano

wkładasz pliki 2008 do plików 2010 gz !!

 

pobierz pliki by Aryman / Sui / JachuPL / mc.ncc 2008

i do nich wklej te pliki RyKoXa.

Opublikowano

Pliki są ok, tylko ty coś źle robisz. badar nie możesz jeszcze spróbować jachu pl.

 

okazalo sie ze ja z clientem robie wszystko ok z servem tez ;> jedyne (ponoc) co nie jest tak to to ze mam Router od netii ;) (netia spot)

wchodze na strone (z mojego hamachi) i tam pisze ze wszystkie CH sa OFF ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

``Pomogłem?? - Daj LIKE :)``

Pani Kasia mnie irytuje. ;O

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...