Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Co jest nie tak bo nie rozumiem ....?


-Askry-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj zrobiłem pierwszą misje 20 minutową i dostałem tamta skrzynke do otwarcia co jestna evencie. Potem 40 min męczyłem sięna Search Destory aż wkońcu zrobiłem 100% misji wszedłem w Jobs i kliknąłem 2 misje. Ta skrzynka która zawsze jest to ją miałem i otworzyłem ale ta druga co miała być z eventu to już nie..? Tak jest że jak się otworzy 1 skrzynke to 2 już nie przychodzi czy coś może zle zrobiłemm??

Opublikowano

Przychodzi normalnie. moze miales laga i juz nie przyszlo lub nie zaznaczyles,,

 

@Down:

Ale wolno piszesz xD

Opublikowano

I tak ten event jest bez sensu -.-

Za tą pierwszą skrzynkę dostałem 5k gp a potem tyle czasu się męczyłem na gold i dostałem 1k gp -.-

A mój kumpel dostał cqb na 90dni afkując w roomach -.-

2096247301.png

Opublikowano

I tak ten event jest bez sensu -.-

Za tą pierwszą skrzynkę dostałem 5k gp a potem tyle czasu się męczyłem na gold i dostałem 1k gp -.-

A mój kumpel dostał cqb na 90dni afkując w roomach -.-

 

Po prostu pech :) Zależy to od szczęścia, ja dostałem 5k i M4A1 CQB na 30 dni.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...